Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Silent Hill Origins - Návod


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 109
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

žádný silent hill nebyl extra dlouhý...dle mě...pokud ho umíš hrát...tak SH1 jsem nejlíp dohrál za nějakých 40 minut....

:D dobry satan.Já když jsem tu hru před těmi 7 lety nebo kdy vyšla dostal tak jsem s tím strávíl půl roku snad než se mi podařilo přejít přes některé hádánky(viz. hlavně klavír s vránama ve škole-kdo zná ví)V té době ještě nybývaly žádne návody tak jsem musel trápit mozkové závity. jó to byly časy. V té době byly hry koncipované úplně jinak.Teď je všecko zkrácené zjednodušené a směřuje to směrem k akci jenom...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Kdysi jsem hraval SH1 a to me hodne chytlo, nicmene jsem se obcas seknul na celkem dlouhou dobu (skoda ze na PSP se to neda skoro ovladat). V Origins jsem se seknul u tech panenek s pilulkami. Návod je super, az na jednu drobnost:

Codebreaker: po prvním dohrání hry použijte Konami kód (↑,↑,↓,↓,←,→,←,→,×,ο)

neni tam uvedeno kdy se ma kod zadat a vaze se to opravdu jen na prvni dohrani hry?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
:D dobry satan.Já když jsem tu hru před těmi 7 lety nebo kdy vyšla dostal tak jsem s tím strávíl půl roku snad než se mi podařilo přejít přes některé hádánky(viz. hlavně klavír s vránama ve škole-kdo zná ví)V té době ještě nybývaly žádne návody tak jsem musel trápit mozkové závity. jó to byly časy. V té době byly hry koncipované úplně jinak.Teď je všecko zkrácené zjednodušené a směřuje to směrem k akci jenom...

TO piano byl nejvetsi mazec na bonuswebu myslim dokonce napsali reseni, protoze to jen tak nikdo nedal a hodne lidi jim volalo do redakce.....SH je proste nejvic.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

V 1. patře přestupte do reality, po schodišti se dostaňte do 2. patra a v archivu hned přestupte do iluzorního sanatoria. Po západním schodišti seběhněte dolů, doběhněte do severozápadního rohu mapy a zamiřte do Male seclusion v 1. patře.

Tu som sa zasekol, ako začina čast ,,Po západním schodišti..." tam sa dostanem nato západne schodisko ale nejde ho otvorit, je zamknute, kde je kluč ? :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

jen pro zajímavost....o té koncové mapě už vím......že tam je .....ale to tak není ani chyba.....já vždy došel bez problému až na konec...co se týče páček na jevišti.....vyzkouším....ale jsem si celkem jist že je to 100% dobře protože po dohrání jsem hru podle návodu hrál krok od kroku...aby nedošlo k chybě....když se koukneš na pro návody...v časopisech....kéž by tam byli jen dvě chyby.....to se mi stalo už tolikrát že škoda mluvit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu