Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Mohl by mi někdo poradit co je tohle za chybu s připojením ... PSV error NW-9735-4


Fenix1468622475

Otázka

Cant connect to psn with Vita (error NW-9735-4) ... Podle mě se nechce připojit k PSN protože není updatovana na poslední verzy systému ... Jen by mě zajímalo zda li je moje domněnka správná ... Podle Systém update je tam verze 1.06 . Internet přes prohlížeč funguje

Upraveno uživatelem Fenix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

To mi bylo tal trochu jasný prblém je v tom že ani při systém update se nepřipojí k internetu a vyhodí tu samou chybu ... Na internetu jsem se dočetl že je to problém s DNS ale zatím jsem nepřišel na to vyřešit ... Doufám že nevadí že je kupovany v německu .Měli za zvýhodněnou cenu 150euro :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
kde je kupovanej nezalezi.. zkusit update treba prez PS3 jestli mas ci PC(content manager) si zkousel ?
Ještě nee , nezkoušel jsem ho ale budu muset vyzkoušet

Zajímavé je že webové rozhraní funguje ale PSN ne ... Když dám test conection tak tři pološky OK ale u poslední vyhodí chybu ... Kdyby někdo měl nějaké řešení mého problému prosím pište

Pak je tam ti WPS ale to nevím jak by mělo fungovat , mám tam možnost pouze CANCEL

Tuhle hlášku vyhazuje pořád : Could not connect to the server DNS server has occurred : NW 9735 - 4

Upraveno uživatelem Fenix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jednoduse nekoumej, updatni prez pc nebo ps3 a uzivej :D na tom asi nic jinyho nevykoumas.. nejspis se to snazi treba chytnout na nejaky jmenny nazvy sonackejch serveru kery sou zmeneny nebo neexistujou proto to dns neprelozej , a nasledne si to mysli ze dns sou vadny..

Ok vyzkouším , už jsem ale kontaktoval i sony centrum ... Uvidíme co oni na to odepíší ... ale díky

Ještě jsem se chtěl zeptat jakou velikost má update FW , jak probíhá , zda li si ho nejdříve stáhne a pak až instaluje ...

Upraveno uživatelem Fenix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak nic dneska jsem byl u providera internetu a mám se tam v pondělí stavit prý mě bezplatně vymění router. Za jinou značku , už se s tímto problémem setkali a říkal že TP Link s tím má občas problém ... No uvidíme zda li to něco vyřeší ... Podle mě má neaktualizovanej firmware jinou chybovou hlášku ... Zajímavé je že mi PS store funguje i bez registrace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Musíš si ručně nastavit v PSV ip adresu, bránu atd... podle routeru pak to jde bez problémů.

http://community.eu.playstation.com/t5/PS-Vita-General-Discussion/Fixing-the-Error-c2-12828-1-issue-on-your-Vita/td-p/15328217

Upraveno uživatelem sleepless
odkaz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Konečně jsem to rozchodil i na TP linkovým routeru ... Byl to boj ale už jsem založil PSN :) pokavad by si mě chtěl někdo přidat a do budoucna zahrát najdete mě pod nickem Fenix87cz :) Těším se že se uvidíme v MP

Za další jsem chtěl poděkovat sleepless který mě navedl směrem kterým bych se měl ubírat.. Díky

PLS LOCK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jak mám nastavit tyhle porty : zase mě ten TP Link wifi router zlobí ... Tedka nevím zda li je Gčkový a já potřebuju N, a nabo Nko má s Vitou problém a Gjdou v pohodě ... Mám internet 2,4ghz pásmo tak doufám že k tomu seženu ten Gčkový Wifi router který udejně nemá s vitou problém . Ale ted bych ještě rád zkusil nastavit tohle

Webové rozhraní přes Wifi funguje , PSN přestal - i když jsem nezměnil žádné nastavení

Takže můj problém byl s DNS od providera sitě. Rozjel jsem to na TP linkovém Nkové wifi routru.

řešení : použít veřejné dns : Třeba od Googlu : http://www.lupa.cz/clanky/google-nabizi-verejne-dns-pro-rychlejsi-internet/

nechat ip automaticky v nastavení , a použít pouze manualní nastavení DNS ve Vitě. Asi jediné řešení chyby NW-9735-4 které mě pomohlo . A že jsem toho zkoušel :)

Upraveno uživatelem Fenix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu