Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pomoc s výběrem PC kompomentů


pitris97

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

CPU zbytečné... I5 3570K volí každý, protože si myslí, že je nejlepší, ne není to tak. Neznamená, že když je nejdražší je nejlepší. OC potenciál stejně nevyužiješ. Integrovaná grafika, dle mého přijde jako zbytečnost a zbytečná částka navíc.

Zdroj - na co panebože kupuješ 620W, když ti v klidu stačí 500W od Seasonicu, Jedině, že by jsi chtěl SLI/CF, pak by to mělo smysl, ale na dvě karty už je to zase málo wattíků.

HDD - tam se nedá nic vytknout, ale vysvětli mi jedno, když sis tam narval takovýhle CPU a GPU, tak kde máš SSD? HDD tě bude brzdit kamaráde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CPU zbytečné... I5 3570K volí každý, protože si myslí, že je nejlepší, ne není to tak. Neznamená, že když je nejdražší je nejlepší. OC potenciál stejně nevyužiješ. Integrovaná grafika, dle mého přijde jako zbytečnost a zbytečná částka navíc.

Ja si nemyslim, ze je to zbytocnost. Zalezi, z akeho "uhla" sa na to pozeras. O 2-3 roky si zmyslis, ze ti uz graficka karta nie je potrebna, ze uz na hry nemas cas, tak ju predas a fungujes na integrovanej. To iste pri nahodnom probleme/vade GK, tak nemas problem fungovat na PC dalej. A toto pisem vseobecne a nie konkretne k modelu 3570K.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo já ti to neberu, jenom mi to přijde jako zbytečná investice na víc vůči ničemu. Když si za dva roky rozmyslíš, že už tě PC nebaví, tak stejně grafika nebude mít skoro žádnou hodnotu a pochybuju, že na kancelářský věci budeš používat takovýhle PC. S vadnou GK jsem se zaplať pánbuh za posledních 15 let nesetkal ani jednou. Když náhodou se ti rozbije, týden bez PC vydržíš. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu