Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problém s počasím


Recommended Posts

Bohužel ono se těžko radí když nevím ... Já tam normálně zadám API, pak vlezu do nastavení počasí tam dam Prag potvrdim a jede to ....

Ještě mne napadla jedna věc, jsi reglej na JQE, sice nevím zda to stim počasím souvisí ale tak kvuli aktualizaci FSD bys tam mel byt reglej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"takový fóra"? a četl jsi třeba i jinde? Kdyby ses obtěžoval pohledat alespoň na googlu, tak je tam hned jako druhej odkaz stránka přímo na vývojáře FSD, kde píšou, že o tom vědí, že to nefunguje, protože ta stránka, odkud máš získat API, přidala do toho klíče 2 znaky (teď má 24 a to okýnko v xboxu je stavěný jen na 22), takže to minimálně do další verze FSD nepojede..... toť vše

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
Stačí se registrovat zde : http://www.worldweatheronline.com/register.aspx

Přijde ti email klikni na odkaz, aby došlo k ověření emailové adresy. Na hoře v emailu je API KEY, ten stačí přepsat do kolonky v nastavení počasí.

Dneska zapnu XBOX360 a počasí ve FSD nefunkční (před pár dny to ještě fungovalo) ... Někdo podobný problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 4 months later...

Tak jsem včera ještě do půl čtvrtý ráno googlil až jsem na youtube našel videonávod, vůbec jsem nepochopil v čem byla chyba ale první API klíč co jsem měl vygenerovaný z minulého roku prostě nefungoval, nevzdal jsem to a udělal vše podle postupu znovu a hurá počasí je doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přesně podle tohohle videa jsem to dělal ale po překopírování default.xex se Xko stejně znova updatovalo na novější verzi. Ale ani pak to nešlo na starý API klíč zkusil jsem tedy udělat nový, tentokrát jsem už default.xex nechal co si stáhlo Xko samo ale už to na nový naskočilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...
  • 6 months later...

Já našel na netu nějaký api key protože ty api key z worldweather online mi vubec nefugovaly odkazy co jsou tady na ruzne finty jak to zprovoznit sou taky DEAD a video podle kterého to tady komusi jelo tak to je taky smazáno ale trpělivost přináší růže a počasí mi valí pod tímto API Key: qktp7qwzx33j8ybf5gxjtdm7 pokud vám tento nepojede mohl by jet tento: 7upfgf44xs3t9xeh8wcxcztz -ale ten nemám odzkoušený

Upraveno uživatelem mefi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu