Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TV k X360 - LED nebo PLAZMA


dvbman

Recommended Posts

Už to tu asi bylo milionkrát, ale ....

Můžete se mi tady rozepsat, jestli k X360 raději preferujete na hraní LED Lcd nebo Plazmu ?

info:

-projeví se na X360 rozdíl HD Ready a FullHD ?

-hraju spíše přes den, v noci taky, ale málo

-preferuji velikost, min. 107 cm, ale 127 by bylo lepší

-sekundárně budu používat satelit bez HD rozlišení na SCART, zatím bohužel

-na 3D kašlu, ale přehrávání YouTube a .MKV z NASu by se šiklo

-cenově bych se chtěl vejít do 15 l, ale 13 lépe :-D

Spíš mě tak zajímá, jestli ke konzoli LED nebo PLAZMA...

Díky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš mě tak zajímá, jestli ke konzoli LED nebo PLAZMA...Díky za info.

hadam mas na mysli LCD s led podsvietenim :) Ci LCD, alebo Plazma k X360, tak to je hadam jedno! Ked uz plazmu, tak nie panel 1024x768. Urcite tu dostanes rady na LCD od fansLCD a na Plazmu od fansPlazmy :D

No a ked sme pri peniazoch, tak do15 tisic v uhlopricke 50" dostanes hadam iba Plazmu...ani velky vyber 50"TV mat nebudes

Upraveno uživatelem trezzor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak asi se mi nejvíce líbí http://www.alza.cz/47-panasonic-viera-tx-l47e5e-d312504.htm , ale nevím, jestli je to poctivá 100Hz.

Potom http://www.alza.cz/50-panasonic-viera-tx-p50ut50e-d386575.htm , ale klidně bych to bral levněji bez 3D, no a možná

http://www.alza.cz/47-lg-47ls5600-d317537.htm

Fakt těžké vybrat :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ač to neni obvyklý názor tak podle mě plasma(full hd) je na hraní mnohem příjemnější co se požitku týče, krásně barevný jasný barvy, problém s vypalováním v týhle době neni nic vážnýho, je to jen dočasný, když sem hrál tejden několik hodin deně Assasína měl sem life bar lehce vidět, ale po tom co sem přestal hrát tak během pár hodin zmizel..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

levnější led nemaj takovou odezvu .. u plazmy je okamžitá.. nadruhou stranu u nekerejch modelů si někdo stěžuje na input lag u svý si toho nevšímám.. tukneš čufl pro střelbu a vidíš to třeba o půl vteřinu pozdějc.. nesetkal sem se s tim v praxi..

někomu se líbí "pravdivost barev" u lcd.. nic neni extra kontrastního, atd.. zatimco mě se líbí když to má pěknou jasnou barvu.. třeba sly cooper je na plazmě vůči lcd dokonalá barevná podívaná :) zkoukni nekde v electru kde maj treba i pripojeny konzole, kdyz chytnes ochotnyho prodejce tak ti ke konzoli pripoji i neco jinyho :) ci v prodejne sony..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiez nieco taketo budem riesit ci LCD alebo Plazma momentalne sa priklanam viac k plazme a tam by som volil jedine panasonic zatial obzeram tento http://www.alza.sk/42-panasonic-viera-tx-p42st50-d327405.htm chcelo by to vidiet ale nazivo o 3D mi tiez voubec nejde hlavne o dobry 2D kvalitny obraz a 42" alebo uz rovno 50" tak to este neviem kupovat budem ale az neskorej . Ale este sa mi aj pacia niektore LCD s tenkym rameckom povesit na stenu musi sa na to fajn pozerat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co sa tyka "input lagu" (vstupne oneskorenie) a Plazmy Panasonic, tak pri testovanych 42GT50 a 42UT50 namerali v hdtelevizija.com v "Game/PC Mode" okolo 50ms, v ostatnych rezimoch okolo 100ms. Tak v Game modoch boli namerane nejake ine TV aj lepsie, napr. okolo 30ms. Samozrejme, ze pre bezneho hraca tych 50ms nie je tragedia....hardcore hraci (online, sutaze) nad 20ms ani hadam nejdu :)

Upraveno uživatelem trezzor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak jsem ještě mezitím objednal HD satelit s podporou .AVI, .MKV a hlavně YouTube, protože Smartu nevěřím a X360 asi nikdy MMC nebude....

A mám v merku:

LG 50PA6500

SAMSUNG PS51E530

PANASONIC TX-P42UT50E - ale ta je bohužel malá, kdyby někdo věděl o PANASONIC 50" alternativě bez vymožeností s FullHD do 15000,- prosím info.

No těžko vybrat, máte někdo zkušenost ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vzal bych tu lg.. cenově slušná... má jí dost lidí zatim slouží všem co znám .. dobře si udělal .. dost tv ma problém s někerejma mkv.. stáhneš 10 filmů.. jeden se trhá jeden nepřehraje vůbec a 8 jede.. pc nebo PS3 mi přehraje vše... nejsem jedinej kdo má stejnou zkušenost ... panasonic full hd za takovou cenu nebude :( samsung taky nevypadá špatně..

zajdi do electroworldu, datartu atd.. zkoukni obraz obou a vyber ... koukat na to budeš ty :) každej vnímáme barvy jinak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu