Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TV k X360 - LED nebo PLAZMA


dvbman

Recommended Posts

Ahoj,jako velky zastance Panasonicu bych ti doporucil tuhle firmu.Ja mam od ni doma temer vse a spokojenost...Ovsem mimo tv,dal jsem na reklamni kecy a koupil 117cm ledku ve 3D od Samsungu - na hry je super!!! to ano,ale na filmy pozoruji dost často roznazany obraz a tv nedokaze rychle zaostrovat...jinak ale barvy,kontrast,3D jsou super...Zalezi na co to chces,ja na hry i na filmy....Koupil jsem si tv za 38000 a vysledek je ze na hry mazec a na filmy mizerie (diky tomu zaostrovani) a uz jsen se zarekl ze doma jedine panasonic ( kterej je mimochodem nesmrtelnej) a nebo Sony,zadny korejce,cinu atd.uz nechci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc za vaše názory. U toho Philips se mi líbí obraz a možná se mi podaří vydupat prodloužená záruka na 5 let za dobrou cenu....

Panasonic jsem bohužel "live" neviděl, protože ho poblíž nikde v obchodě nemaj. Kdyby měl někdo zkušenost přímo s TX-LxxET5E, napište prosím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nesmysl 300w nebo ta celkova spotreba? ,) nechci tady psat nejaky vzorecky, ale znam dost lidi kterym bezi televize celej den, at uz s deckama nebo bez.. tim sem jen chtel rict ze me to celkem pomohlo, nic proti tve LCD co zere 120 ,))

lg 47lh7000, 300w*12h*30dni= 108kw (486,-kc) phillips 49w*12h*30dni=17,6kw (79kc) ale je fakt ze se ptal na kvalitu ne na spotrebu ,)) nic uz to tu nebudu zasirat

Upraveno uživatelem wopiczak
vzorecek ,)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám doma tohle http://led-televize.heureka.cz/panasonic-tx-l42e6e/, stálo mě to 12k v akci a vřele doporučují, opravdu prvotřídní obraz a kvalita, opravdu se vyplatí jít do Panasonicu.

Neviem, ale LCD iba s 100Hz backlight? To sa mi v dnesnej dobe zda malo, pre sledovanie HD sportovych prenosov. Ak to TV mas iba na hranie, tak je to OK. Inak uz vyberat minimalne 400Hz backlight, PMR, CMR a co ja viem este ake to maju oznacenia rozne znacky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aku tv by ste doporucili 42" jedno ci LCD alebo Plazma proste co najlepsi 2D aby nemala vysoky input lag .

To je malo informacii. Alebo ide iba o hranie hier? Specifikuj viac...

Ak chces plazmu a staci 2x HDMI, tak pomer cena/vykon Panasonic TX-P42UT50E (input lag je v Game mode uz asi u vsetkych telkacov bez rozdielu technologie do 50ms)

http://3d-televize.heureka.cz/panasonic-tx-p42ut50e/specifikace/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
to je dalsi vec ledka 49w a lcd LG necelich 300w aspon ta co sem mel ja.. coz muze byt v extremu 500kc mesicne za elektriku, kdo plati ucty sam, urcite pochopí ,)

no uz vidim jak se divas nonstop na bily obraz...spotreba u plazmy je udavana jako maximalni spotreba a ta je jen pri plne bilem obrazu...sam mam plazmu od LG cca 5 let, stitkova spotreba je 175W a namereny prumer 65W...a navic plazma v rychlosti obrazu nema konkurenci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně.. taky sem volil plazmu ikdyž je to 50ka a max spotřebu má ke 200W, tak i s PSkem cela sestava bere kolem 290-350W což je krásný .. včetně velkejch repráků, zvlášť napájenýho 3.5hdd kerej mam do pska zapojenej čili u plazmy spotřeba je jenom prázdnej strašák.. ta barevnost a kontrast nedožene ani LED lcd.. ale zas znám dost lidí kerý nemaj rádi tu kontrastnost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plazma má výhodu v tom, že pracuje na podobném principu jako CRT monitory, takže bude mít vždy lepší barvy než LCD. Spotřebou se tyto dvě technologie již vyrovnají, kdežto dříve to byl hodně velký nepoměr, dnes se dá narazit na LCD TV, jenž má vyšší spotřebu než plazma. Potíž je v tom, že plazmy se nevyrábí v <42", ale jen 42">, což je pro mě třebas zcela zbytečná velikost, avšak ty barvy jsou opravdu výborné. Nejraději bych měl tak 22" plazmový monitor, protože ani to nejlepší IPS nebude lepší než plazma. :3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu