Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejhorší E-shop v čr?


xDante1986

Recommended Posts

Nechce se mi tu číst 10 stránek každopádně doporučuji tyto eshopy:

www.Chcihry.cz

- pohodlnej eshop, ceny maj fajn, rychlé vyřízení a dodání

- kupoval jsem si u nich tyto hry: The Sims 2 University (stav: "čeká?" :D), Sims 2 : Noční Život, Juiced

- všechny tyto hry jsem kupoval minimálně před 3 - 4 roky...

www.AlfaComp.cz

- bezproblémový obchod, trochu větší ceny, rychlé vyřízení a dodání

- kupoval jsem u nich jen sluchátka... ale jinak bez problémů

www.MegaHry.eu

- super eshop s hrami

- levné nové hry (například sice máte polskou krabičku a manual ale hra je anglicky a cena je téměř poloviční)

- vše běží perfektně, rychle a pohodlně

- jeden z mích nejlepších eshopů

- při nakupování získáváte body, při daném počtu si lze za ně koupit slevy....

- koupil jsem si zde následující hry: Unreal Tournament 2003, Battlefield 2 Deluxe, Need for Speed: Most Wanted Classic, Need for Speed: Carbon Classic, Need for Speed: Underground 2, Medal of Honor: Airborne CZ, Counter Strike 1 Anthology, Counter Strike: Source

www.Alza.cz

- velký sortiment zboží

- dobré ceny, různé zvýhodněné edice atd...

- okamžité odeslání

- kdo by tento eshop neznal :D

- koupil jsem si zde: Evercool Xbox 360 TG-XB1, Burnout Paradise, Saints Row

www.ALLSHOP.cz

- velký sortiment zboží

- eshop zaměřený na mobily + příslušenství a Dílna + zahrada

- okamžité odeslání

- koupil jsem si zde: Sluchátka k mobilu (Sluchátka STEREO BASS (Hands Free) Sony Ericsson K750i/…)

(postupně budu přidávat další)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 242
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...

Dnes mě neskutečně nasra* gamehouse.cz. Měl jsem u nich předobjednané Uncharted 2. Přišlo potvrzení, že je vše ok. Avšak klidně poslali mnou rezervovanou hru někomu jinému, neboť jsem jim dnes nezvedl telefon (byl jsem ve škole) a zavolal jsem jim o cca 45 minut později. Tohle mě fakt nasral* a z gamehousu už objednávat určitě nebudu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mě neskutečně nasra* gamehouse.cz. Měl jsem u nich předobjednané Uncharted 2. Přišlo potvrzení, že je vše ok. Avšak klidně poslali mnou rezervovanou hru někomu jinému, neboť jsem jim dnes nezvedl telefon (byl jsem ve škole) a zavolal jsem jim o cca 45 minut později. Tohle mě fakt nasral* a z gamehousu už objednávat určitě nebudu

no myslím že je to tvoje blbost. Rezervovat hru a nevzít telefon, je logické že to daj někomu jinýmu který jim zvedne telefon....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no myslím že je to tvoje blbost. Rezervovat hru a nevzít telefon, je logické že to daj někomu jinýmu který jim zvedne telefon....

Hmm, ta rezervace tam byla už týden a psali mi mailem že je vše ok, jakmile bude skladem odešlou, a moje chyba že jsem nevzal telefon ? Ty jsi na příjmu každý den 24 hodin denně ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, ta rezervace tam byla už týden a psali mi mailem že je vše ok, jakmile bude skladem odešlou, a moje chyba že jsem nevzal telefon ? Ty jsi na příjmu každý den 24 hodin denně ??

když už si něco rezervuju tak na 100% očekávám telefon. Jestli ty ne tak je tu opět odpověď že máš smůlu. Většina eshopu si to ještě ověřují telefonátem. Ten telefon při registraci tam nemají pro srandu králikům...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sice se to netýká konzolí ale rozhodně NEdoporučuju objednávat mobil z www.mobiltel.cz vydávají se jako že mobily posílaj nový, ale několika lidem přišel použitej včetně mě, tady je i hodnocení http://obchody.heureka.cz/mobiltel-cz/recenze/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když už si něco rezervuju tak na 100% očekávám telefon. Jestli ty ne tak je tu opět odpověď že máš smůlu. Většina eshopu si to ještě ověřují telefonátem. Ten telefon při registraci tam nemají pro srandu králikům...

jo to já chápu, ale ¨chápeš ty, že objednávku jsem tam měl přes týden a nemohl jsem vědět, kdy přesně mi zavolají ? A při některých činnostech jako je škola musím mít telefon off. Zavolal jsem z5 hned po hodině...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je vazne dmnce s tim gamehousem. Ze poslou tyden potvrzenou objednavku nekomu jinymu jen kvuli tomu ze nezvedl telefon? A zavolal za chvili z5? To je vazne ubohy, bych sel ten gamehouse vystrilet, tohle si nemuzou dovolit. To neznaj SMSky nebo co..?

Fakt ne, tohleto si nemuzou dovolit, zvlast kdyz to je potvrzeny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejhorší eshop v čr ? Kuba794 nebo jak se píše poslal mi mobil a nefunguje a jenom se mi smeje v PM

njn i tací uživatelé tu jsou. Mě třeba tady jeden nejmenovaný uživatel hrubě urážel a nazíval jako podvodníka za to že jsem si řekl cenu 300 Kč i s poštovním když on si to sehnal za 200 Kč osobní převzetí (je logické že za takovou cenu bych to za osobku dal taky) a za podvodníka že jsem chtěl platbu předem. On chtěl dobírkou a já mu říkám že v žádném případě neověřenému uživateli nic dobírkou neposílám a ani s tím nemám dobré zkušenosti a pak mě tu přes PM hrubě urážel a že to nahlásí jakej jsem podvodník. Nj demence tu u některých uživatelů opravdu žije. Může být rád že jsem ho nenahlásil já jak mě hrubě urážel a vyhrožoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná to není tolik o věku, ale spíše o IQ a umění se vyjádřit.. Taky mi je 13 let a myslím, že dokážu psát docela srozumitelně :)

EDIT: Co nechápeš? Jinak abych nebyl úplně OT, tak děkuju moc, původně jsem si chtěl na prodejher.cz PSP koupit, ale takhle jsem hned rozhodnutí zvážil..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

nevim jak se resilo na strankach zpet, ale dneska jsem obdrzel objednavku - xko arcade z PRODEJHER.CZ. Slape, pohoda, neco malinko v nem chrasti, netusim co to je...kazdopadne ( ted jsem to treba nasel na strankach kanalizatora, kterej pise ze je to konzole spolehliva, a da se rici, prioritou je sledovat cenu) je to dovoz, nevim odkud . Redukce na nasi zasuvku nasazena na kabelu, okopirovanej manual ( tady si nejsem jistej jestli to u vyrobku staci nebo ne). Podle stranek jsem si sice neobjednal konzoli se hrou navic, kterou maji zvlaste v nabidce ,ale original baleni dle krabice ji obsahuje, tak kde je? Jak mohou z origa baleni neco vyndat?

Krabice je asi ale z jine konzole, napis na ni je, ze ma xko pamet 256 MB,objednal jsem ale 512. To mi tak system hlasi, souhlasi. Zkratka neni to ceska distribuce..a vaham, co s tim ted. Pres vikend si to necham promyslet, kazdopadne na zbozi objednane pres internet mam lhutu 14 dni pro odeslani zpet bez udani duvodu.

Hlavni otazkou je pro me ted stejne, co udelat s flashem, mozna je mi prijemnejsi dostat dalsi ban a mit konzoli bez zaruky,ale schopnou hrat zalohy her, nez smudlat jednu originalku a nudit se s tim doma. Kazdopadne zkusenost takova pochmurna, ted je cekam kdy dostanu BAN na IP. ( Uz pri objednani pres kamosovo notas, mu to hlasilo banned - akorat jsem se mu smal, co to ma z stroj). Ted vim, ze uz asi nekdo s jeho stejnou IP mel nejakou zkusenost.

Uzaviram, ze i kdyz me to celkem stve, cena byla slusn ( jen jestli za to stoji) tak nejsem extra sberatel origo her. Kdybych byl, jeste dneska by to slo zpet. Co myslite, ze mam udelat?

hazim sem par obrazku a prosim o komentare - kde jsou nejvetsi anomalie, nebo ceho se bojim neopravnene - ted mam na mysli, treba cinske nebo jine zlute znaky na trafu, prelepenej stitek na krabici,.........cokoliv.....

http://img688.imageshack.us/g/kabel.jpg/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, kdysi davno sem mel s nima taky blbou zkusenost, ale vyresil sem si to s nima po svem - z nekolika internetovych kavaren sem jim poslal dohromady asi 9 objednavek v prumeru kolem 2tis za jednu na skutecny adresy kde uz leta nikdo nebydli ale stale jsou v seznamu ulic a k tomu vyplneny fiktivni lidi. Jsem zvedavej na kolik je pak prislo postovne :D Ja vim ze se to nema , ale kdyz uz me a par znamych okradli tak neni nic lepsiho nez s hlaskem jako kdyz se za koul€ drzite zarvat REVENGE, jj pomsta je sladka ;)

maj to ted tak promysleny, ze volaj lidem zpet, jestli to zkutecne chtej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim jak se resilo na strankach zpet, ale dneska jsem obdrzel objednavku - xko arcade z PRODEJHER.CZ. Slape, pohoda, neco malinko v nem chrasti, netusim co to je...kazdopadne ( ted jsem to treba nasel na strankach kanalizatora, kterej pise ze je to konzole spolehliva, a da se rici, prioritou je sledovat cenu) je to dovoz, nevim odkud . Redukce na nasi zasuvku nasazena na kabelu, okopirovanej manual ( tady si nejsem jistej jestli to u vyrobku staci nebo ne). Podle stranek jsem si sice neobjednal konzoli se hrou navic, kterou maji zvlaste v nabidce ,ale original baleni dle krabice ji obsahuje, tak kde je? Jak mohou z origa baleni neco vyndat?

Krabice je asi ale z jine konzole, napis na ni je, ze ma xko pamet 256 MB,objednal jsem ale 512. To mi tak system hlasi, souhlasi. Zkratka neni to ceska distribuce..a vaham, co s tim ted. Pres vikend si to necham promyslet, kazdopadne na zbozi objednane pres internet mam lhutu 14 dni pro odeslani zpet bez udani duvodu.

Hlavni otazkou je pro me ted stejne, co udelat s flashem, mozna je mi prijemnejsi dostat dalsi ban a mit konzoli bez zaruky,ale schopnou hrat zalohy her, nez smudlat jednu originalku a nudit se s tim doma. Kazdopadne zkusenost takova pochmurna, ted je cekam kdy dostanu BAN na IP. ( Uz pri objednani pres kamosovo notas, mu to hlasilo banned - akorat jsem se mu smal, co to ma z stroj). Ted vim, ze uz asi nekdo s jeho stejnou IP mel nejakou zkusenost.

Uzaviram, ze i kdyz me to celkem stve, cena byla slusn ( jen jestli za to stoji) tak nejsem extra sberatel origo her. Kdybych byl, jeste dneska by to slo zpet. Co myslite, ze mam udelat?

hazim sem par obrazku a prosim o komentare - kde jsou nejvetsi anomalie, nebo ceho se bojim neopravnene - ted mam na mysli, treba cinske nebo jine zlute znaky na trafu, prelepenej stitek na krabici,.........cokoliv.....

http://img688.imageshack.us/g/kabel.jpg/

Chrasti to je cidlo polohy xka ;) to kazdy xko chrasti kdyz s nim hejbes ale jestli ti chrasti i normalne kdyz ho mas na zemi ci nekde na policce a nic s nim nedelas BUDE TO PROBLEM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si nikdy nic z prodejher.cz neobjednal, ale i tak mám ban! Asi preventivně :-D. Ale ne, tohle není směšné, nikdy jsem si nic neobjednal a mám je blokované... A však po přečtení vašich názorů na ně, mi to vůbec nevadí.

Naopak jsem spokojený s obchodem http://www.1game.cz/ , sice jsem si u nich už dlouho nic neobjednával, ale v minulosti toho bylo docela dost a vždycky se mi dostal dobrý servis, komunikace a dokonce jsem tam sehnal i hry, které jsem nikde jinde nenašel. Na skladě je měli jen oni, takže spokojenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoznačně: PRODEJHER.CZ a řeknu vám proč

Pro mě je tato odpověď jasná. Ti, kteří mě znají ví, že mám několik konzolí a hodně příslušenstvít objednával jsem z několik desítek e-shopů od konzolí po drobnůstky, a všude bych shodnotil vcelku kladně, až na jeden eshop. Tím eshopem je prodejher.cz a pokud nechcete být hloupý a naivní raději tam nekupujte.

Když jsem poprvé objednával PSP, které jsem už díky bohu prodal a pořídil nové, tak jsem narazil na vcelku nízké ceny PSP gigapacku a objednal si ho. Když mi po týdnu dorazilo byl jsem nadšený. V té době cca půl roku jsem objevil toto forum, kde jsem se dozvěděl spoustu věcí a také to že ty bílé tečky které jsem měl na displeji svého psp jsou tzv. Death pixely, také jsem se dozvěděl o testu karty a tom jestli je nebo není FAKE. Samozřejmě, že byla...takže ihned po tomto zjištění ....5 death pixelů a Fake karta jsem přes email kontaktoval prodejher.cz a dožadoval se vysvětlení...jediné co mi bylo napsáno je že o takové zákazníky nestojí a od té doby mám na jejich stránky uvalen IP Ban. Dále bych chtěl podotknout že gigapack který mi přišel, tak přišel v krabici od Value Packu a to Value Pack bylo přelepeno tištěnou nálepkou Giga Pack (fotku můžu dodat).

Závěrem bych chtěl říci, že jsem se setkal za toho půl roku tady na foru minimálně s 10 lidmi, kteří byli tímto e-shopem doslovana obelháni a okradeni a taktéž je IP ban neminul a proto pokud nechcete abyste podobné problémy museli řešit, tak na těchto stránkách nenakupujte.

tak to si nenech líbit. takle s tebou přece nevyjeb** žeň to klidně k soudu :bash: nebo je postřílej :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím co mate proti prodejher, protože skoro všechny karty od Sony jsou fake a vůbec nezáleží na obchodu. Já jsem si koupil svoji kartu z czechcomputers.cz a taky byla fake.

Z prodejher jsem si koupil originálku + kryt na psp a neměl jsem vůbec žádný problém. Myslím si, že to s tím pomlouváním trošku přeháníte, nebo si myslíte, že prodejher si vyrábí karty doma samo? xD

P.S: Jestli nechápete, že fake karty jsou problémem Sony a né e-shopu, tak vás upřímně lituju :)

je...:roll: zase malí dítě co vo tom nic neví a do všeho fušuje a s tim pomlouvánim to asi nepřehání kdž s tim maji vlastní skušenost a fake karta neni problém SONY ale těch čínskejch palgiároů P.S. kartu doporučuju koupit v oryginálce SONY neni to sice nejlevnější zato ale zárika kvality

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu