Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejhorší E-shop v čr?


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 242
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

mate pravdu je nejhorsi koupil sem si tam psp 2000. po vanocich 2008 sem dostal 4000kc tak hned sem se rozhodl ze si za ne koupim psp. hledam nejlevnejsi psp a vidim prodejher a bylo tam za 3500kc tak si rikam koupim si ho a este mi zbyde na kartu. po par dnech pareni dem jsem chtel to demo spustit a jak se to restartovalo tak se to seklo proste tam jenom behali takovy ty vlnky z menu. zkousel sem to restartovat, vyndat baterku, nabit a nic. tak to mne dost nastvalo a psp sem dal kamosovi na rozflakani zarucak totiz neposlali a hadat se s nema bylo zbytecny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CS lidi koupil jsem si na www.prodejher.cz PSP slim a dostal jsem ho k vánocům hrál jsem na něm 3 dny :D a pak se mi PSP seklo a vypnulo a mám tam na displeji bílé a občas i černé tečky chci se zeptat jestli je to displejem nebo jestli je vadné celé PSP.Předem děkuji za odpověď.lolitak :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potrebuji kompletne prakrytovat svoji PSP na SILVER vc. dvirek mechaniky,krytu baterie a tlacitek + analogu.

Na gamehouse a playcentrum neco je ale nikdy ne komplet jen v modre,co rikate teto nabidce a mate s e-shopem nejakou zkusenost?

http://www.konzole-prislusenstvi.cz/product/13368-nahradni-kryt-full-prednizadnitlacitka-pro-psp-slim2000-silver-432/

podle ceny to asi origo nebude tak nevim....bude to vubec sedet?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu