Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

WWE SmackDown! Vs. RAW 2008


lakilulu

Recommended Posts

A inak ako sa Vam to paci ? ja som uz asi 20 % v kariere a to som vyhral 40 zapasov :D dost dlhe ale paci sa mi to moc, aj ked mohol byt nejaqy ten tutorial na ovladanie ale uz to mam v krvi, akurat stale som neprisiel na to ako hodim protivnika taq aby utekal :D toto jedno este neviem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A inak ako sa Vam to paci ? ja som uz asi 20 % v kariere a to som vyhral 40 zapasov :D dost dlhe ale paci sa mi to moc, aj ked mohol byt nejaqy ten tutorial na ovladanie ale uz to mam v krvi, akurat stale som neprisiel na to ako hodim protivnika taq aby utekal :D toto jedno este neviem :D

R+X+šipka jestli myslíš tohle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

R+X+šipka jestli myslíš tohle

Podle me je to blbost největšího kalibru.. Je to vlastně celý jenom hrany, i kdyz soupeře muzete hazet a buh ví co ješte, ale cely je to k usnutí. A než človek prijde na to jak se to ovlada,nejradsi by rozbil psp.. no i kdyz spis by zabil autory tehle sra*ky. Zlatej Tekken ci Mortal Kombat.. i kdyz je to neco jinyho.. kdyby udelaly remake stare wrestlemanie, nebo automatove wwf tak by udelaly líp. U tohohle by jeden usl... 1/10 tomu dávam za hudbu a menu. to jediny se mi na tom líbí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

^^ Ja bych tuhle hru rozhodne tak snadno nezatracoval. To, ze je v realu tahle bojova show jedno velke divadlo, neubira nic na kvalite provedeni hry. Bojovy system teto herni rady je od dob hry Smackdown pro PSX pravem vychvalovan vsemi hernimi magaziny. Je pravda, ze urcita stagnace se teto hre nevyhnula, je to X-ta aktualizace, ktera uz z logiky veci (dana predloha) nejake zavratne novinky neprinese.

Srovnani s hrou Mortal Kombat me zaujalo. Ja osobne nemam s ovladani teto wrestlingove rady sebemensi problemy (zda se mi velmi intuitivni), ale v Mortal Kombatu jsem pro vytvareni slozitejsich komb a fatalit pouzival navod:-) A remake stare automatovky WWF, kde existovaly v podstate ctyri chvaty (ctyri smery ovladace) aktivovane frenetickym busenim do jednoho tlacitka .... to by mohl byt konec PSP:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahle hra je famózní, sice to není tak super jako třeba na PS2 ale stejne je to super a stím jak málo tlačítek má PSP je to na ovládání vyřešený super.

Lepší oproti minulýmu dílu i je odemikání Legend protože dostat v Smack! vs. Raw 07 Stona Colda byl fakt horor. Je sice pravda, že tohle už je X-tý díl a v podstatě oproti minulému dílu jsou vylepšení jenom kosmetické, ale ruku na srdce co by jste chtěli vylepšovat - tahle hra je važně absolutní wrestling žádní jiná hra se stím nedá srovnávat (například Def Jam Vendeta je oproti tomu chabá trapnost).

Můžu doporučit každému komu wrestling jenom trochu něco říká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u Def Jamu je grafika lepší než u wrestlingu na PSP 100% ale nesrovnával bych to společně každá hra má to svý...

No nevím jestli má Def Jam lepší grafiku ale spíš mi přijde, že je to takový mix mezi wrestlingem a klasickou bojovkou. Sice me to na chvili zaujalo ale bohuzel jak je tam jenom od kazdeho trochu tak mi to prijde lehce ochuzený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu