Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PES 5


Guest Zbyko

Recommended Posts

Prave mam PES5 jen par dnu a docela me to ucarovalo. Myslim si ze je to fakt nej fotbal, co zatim je. Ale nevim jak dat goly z primych kopu. Už se vam to nekomu povedlo, nebo mate nejaky postrehy na tuto hru a co te nej zaujalo??? Me osobne grafika a propracovana fyzika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CAU PROSIM VAS JAK SE DAVA PRUDAKA STRELA PO ZEMI ABY MI TO VZDYCKY NESKAKALO NA HORU JDE TO? JE NA TO NEJAKEJ FIGL?

Figl na to asi neni proste se snaz drzet strelu tak do 1/4 grafu. A pokud jde o primaky tak je nejlepsi okolo pulky grafu to pak zapadne tesne nad zed.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co ty nekdy **** rozhodci?? taky se vam stalo ze ste obesli golmana a on srazil, a misto cerveny se hralo dal??? :roll:

přesně tak u toho se vždycky buchám on mě skosí ze zadu a ještě jsem fauloval já nebo hráč kopne míč do autu a zvedá ruku jakože naše :lol: to je prostě pes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jak na pspcku, ale na kompu se davaj goly z trestnaku nejlip asi tak, ze pri strele drzis sipku dopredu a nechas to zajet lehce za pulku (kazdopadne radsi min nez vic, takze nikdy neprimackavat, kdyz to je pod). Samozrejme se taky musis pred strelou spravne nasmerovat. A vzhledem k tomu, ze hra po lehkym pokusu pusobi uplne identicky, tak by tenhle postup mel asi fungovat i na psp..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazory vetsiny lidi se priklani k PES5.... hratelnost grafika....atd. Sice oproti fife nemaji tolik licencovanych tymu ale i na to se da zvknout. Ale lepsi bude kdyz si prectes nejakou recenzi, protože ja hral jen PES5 a tak bych hlasoval pro nej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu