Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Unbrick PSP-1003


RonnieOSullivan

Otázka

Ahoj, dostal jsem PSP-1003.

Když ho chci zapnout tak na obyčejné baterce jen problikne kontrolka power. Když ho zapojím do nabíječky tak svítí kontrolka oranžově a po nabití zhasne. Zapnout nejde ani na nabíječce ani při nabité baterce.

Mám k tomu i dvě baterky ( Pandora battery ) se kterýma na PSP jen bliká zelená kotrolka power.

Když jsem zkoušel udělat MMS jak přes PSP grader, PSP Pandora Deluxe 3.3 tak i přes RainsUltraLiteMMS tak se MMS karta vytvoří ( musel jsem si kvůli tomu vytvořit Virtualní počítač s Win XP protože na sedmičkách to házelo chybu při formátování ) ale když ji vložim do PSP a pak vložím pandora baterku tak stále jen černý displej a bliká kontrolka power. Kontrolka pro paměťovku a pro wifi ani neproblikne ( zkoušel jsem přepínač na levém boku přepínat do obou poloh ale stále nic.

PSP jsem dostal a tak nevím jaké sotfwarová úpravy v něm byly prováděny a ani nemám možnost u nikoho jiného vyzkoušet jak kartu tak ani baterku.

Info o PSP:

MODEL : PSP-1003

Serial No: FB0954559

DATA CODE : 6A

Info o paměťovce:

Sony Memory Stick PRO Duo

Kapacita : 256MB

a je na ní napsáno MagicGate

Ohledně počítačů a mobilů jsem hodně znalý ( dělám servis mobilů - odblok a hardwarové opravy ) tohle je první PSP které mám v ruce.

Budu rád za jakoukoliv radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Ahoj, dostal jsem PSP-1003.

Když ho chci zapnout tak na obyčejné baterce jen problikne kontrolka power. Když ho zapojím do nabíječky tak svítí kontrolka oranžově a po nabití zhasne. Zapnout nejde ani na nabíječce ani při nabité baterce.

Mám k tomu i dvě baterky ( Pandora battery ) se kterýma na PSP jen bliká zelená kotrolka power.

Když jsem zkoušel udělat MMS jak přes PSP grader, PSP Pandora Deluxe 3.3 tak i přes RainsUltraLiteMMS tak se MMS karta vytvoří ( musel jsem si kvůli tomu vytvořit Virtualní počítač s Win XP protože na sedmičkách to házelo chybu při formátování ) ale když ji vložim do PSP a pak vložím pandora baterku tak stále jen černý displej a bliká kontrolka power. Kontrolka pro paměťovku a pro wifi ani neproblikne ( zkoušel jsem přepínač na levém boku přepínat do obou poloh ale stále nic.

PSP jsem dostal a tak nevím jaké sotfwarová úpravy v něm byly prováděny a ani nemám možnost u nikoho jiného vyzkoušet jak kartu tak ani baterku.

Info o PSP:

MODEL : PSP-1003

Serial No: FB0954559

DATA CODE : 6A

Info o paměťovce:

Sony Memory Stick PRO Duo

Kapacita : 256MB

a je na ní napsáno MagicGate

Ohledně počítačů a mobilů jsem hodně znalý ( dělám servis mobilů - odblok a hardwarové opravy ) tohle je první PSP které mám v ruce.

Budu rád za jakoukoliv radu.

Nevím to jistě, ale někde jsem četl, že je potřeba alespoň 2GB karta. Možná je to kravina, ale zkus někde sehnat 2GB Sony kartu a MMS vytvoř normalne pomocí rains ultimate.

//počkat ignoruj to co jsem napsal výše. Když vložíš pandora baterku zapne se PSP samo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Když vložím pandora baterku tak se na PSP rozbliká jen kontrolka power a displej zustane stále černý

EDIT/ kdyžtak jsem si tě přidal na ICQ do přatel a napsal jsem ti zprávu pro rychlejší komunikaci

Upraveno uživatelem RonnieOSullivan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

když není vložena karta tak se rozsvíti jen zelená dioda a zachvíli to zhasne

Musiš mit Memoristick Pro duo třeba sony max 4GB

nesmí bit fake

nejdřív vlořit kartu pak baterku

pak se řídit tim co je v readme

si ceje to v ENG ale pochopit se to dá

zde jsem ti upl ten program i potřebný FW

http://uloz.to/xtQiK1C/psp-program-na-vytvoreni-magic-memorystick-rar

sorrec jestli je tohle bráno jako warez

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Přes RainsUltraLiteMMS jsem si MMS taky vytvořil ale když zandám kartu do PSP a vložím pandora baterku tak se mi zeleně rozbliká kontrolka power. Když vložím obyčejnou baterii tak jen kontrolka problikne jednou zeleně. Při připojené nabíječce kontrolka jen svítí oranžově ale PSP se nepovede zapnout. Displej ani neproblikne ani podsvícení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Co napsal taxik je kravina, mám zkušenost. Je jedno jakou mas kartu nejlepší je nejaka s minimalni velikosti. Jakou mas pandoru ? http://aukro.cz/dual-pandora-normal-baterie-pro-sony-psp-2000-slim-i3010093565.html jestli mas tuhle tak to uděle takhle vložis kartu a pak baterku prepnes na pandoru (musí střídavě blikat) vložis a zapnes pspcku a drzis L a pak se dostaneš do instal menu.

http://console-forum.net/tema/142351-psp-pandora-nejde-vytvorit-mms/page2

Upraveno uživatelem Cojoot - slim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu