Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

1.5 Homebrew s 8GB MS ProDuo


RDT

Recommended Posts

Mám takový problém, a už vůbec nevím, co s ním. Koupil jsem si originální (MagicGate Supported) 8GB MS ProDuo kartu pro moje PSP s FW 3.5 M33-4 a náhle mi nefunguje vůbec žádný 1.5 HOMBREW. Přitom 3xx HOMEBREW jede a když do PSP vložím mojí starou 32MB kartu, klidně spustím i 1.5 HOMEBREW.

Karta není fake, už na ní mám volných asi jenom 0.5 GB a v pohodě. Hledal jsem, zda někdo nemá s 8GB kartou ten samý problém, ale k nějakému řešení jsem se nedostal. Nevíte někdo, co s tím?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, ujišťuji vás, že vše dávám do správných složek a recovery mám nastavené správně. Zkoušel jsem totiž už asi všechny možné kombinace i s úplně prázdnou kartou (jen naformátovanou v PSP). Když jsem měl úplně ta identická data na 32MB kartě, 1.5 HOBRREW jel. Když jsem to samé hodil na 8GB, tak nic.

Dříve jsem myslel, že se při spouštění 1.5 HOMEBREW načítá 1.5 kernel, který nepodporuje FAT32 formátování karty (které musí používat 8GB), takže vlastně aplikaci přestane vidět. Tu 32MB mám naformátovanou na FAT, takže to jede. Mě by zajímalo, zda je tu někdo, kdo má 8GB kartu a jede mu HOMEBREW, potm bych věděl, že to musím dokázat také ;-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, ujišťuji vás, že vše dávám do správných složek a recovery mám nastavené správně. Zkoušel jsem totiž už asi všechny možné kombinace i s úplně prázdnou kartou (jen naformátovanou v PSP). Když jsem měl úplně ta identická data na 32MB kartě, 1.5 HOBRREW jel. Když jsem to samé hodil na 8GB, tak nic.

Dříve jsem myslel, že se při spouštění 1.5 HOMEBREW načítá 1.5 kernel, který nepodporuje FAT32 formátování karty (které musí používat 8GB), takže vlastně aplikaci přestane vidět. Tu 32MB mám naformátovanou na FAT, takže to jede. Mě by zajímalo, zda je tu někdo, kdo má 8GB kartu a jede mu HOMEBREW, potm bych věděl, že to musím dokázat také ;-).

Jo je to tak mam ten samy problem :D ale jinak 8gb karta je OK homebrew aplikace pouzivam na jine karte.

Takze stim nic neudelas :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kua.... Notak každopádně díky moc za odpověď, teď alespoň vím, že to tak je že a nejsem sám. Asi si pořídím ještě další max. do 4GB. Stejně mám už tuhle 8GB plnou :-D.

Pokud bude 8 gb od SanDisku tak ta bude OK,jinak ja mam 8 gb od SONY :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu