Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

BF 3 lagy,grafika


wariorpolni

Otázka

Zdar,vím že PS 3 není nejnovější , ale chci se zeptat , mám BF 3 a tuhle TV http://lcd-televize.elektromedia.cz/hyundai-llf22814mp4 mám i HDMI a ten BF 3 jede určitě pod 30 FPS strašné lagy a grafika oproti

hrozná ... zubaté hrany,v conquestu je normální že chybí textury , stíny hrůza .... to je jako ta hra fakt tak hrozná na to PS 3 , nebo mám jen shit televizi nebo něco dělám blbe ? Díky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Hmm nic je to pořád stejné ... jinak dotaz trochu vedle - ta televize je v pohodě ? Bude to na jiné HD TV vypadat stejně ? Jinak na té TV je možnost "rozostřit obraz" když to dám tak to rozostření mi docela zlepší obraz ... ostatní TV to mají taky ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No nwm co by na te TV melo byt spatne ale vzhledem k tomu ze se prodava za min jak 4K tak bych toho od ni moc necekal

EDIT: jinak bf nema moc dobry framerate casto se to laguje v MP a zubate hrany taky nejsou vyjimkou ale ze by chybeli textury to se mi nezda, stiny jsou spatny no

Upraveno uživatelem Manoust
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu