Jump to content

Lahůdkové Bleskovky

f-007
 Share

Recommended Posts

Taky si nekdy rikate "Ach jo!! ja bych si neco dal ale nevim co."A proto sme tu mi

(f-007 and jarda505_xD)

. Reknete na jake ingrediance mate chut (cili,neco sladkeho atd...) a mi vam napisem recept na miru v mziku tak aby jste si pochutnali. :chef: a taky tu budem skladovat recepty ktere uz jsme delali. Pak nas take muzte ohodnotit na stupnici od1 do 10.10 je nejlepsi. Tak hola hej kucharko pomahej. :chef:

tady dole mate recepty ktere tu uz zazneli krome par uplne na nic.

• Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dorá je Zmrzlina s hranolkama ale extra osolená má to šíleně hořkou chut pak to přejde v dobrou zmrzlinovou a pak.... :( ale bylo to v jednu chvilku boží :D

EDIT: jedna cast byla trapna (to s tim hajzlem) ale jinak dostal jsem za to upomínku a to si myslim ze je moc pry za spatny vtip a off topik. Neni to vtip ale pravda zkousel sem Mc Flury a Hranolky v mekaci a off topik to taky neni doporucuji je to dobre

mysliš jakože moje oblibene anglicke slovo overweight?tak to ne jenom mám problémy s nohou ale tos asi nemyslel že?:D a nějaky spešl jednohubky by nebyly?:)

2Guns-player:doma žádny nejsou a nejbližši obchod ve kterym maj otevřeno je tak 6-8km daleko a za deset minut z tama jede posledni spoj takže bych musel domu pěšky což se mi v tomhle počasi fakt nechce(navic ta noha:( )

2WoKo_O:nemyslim že seš ten kdo mi bude řiakt co mi stači(nic ve zlym) jednohubky mě napadly tak před pul rokem a dlabu je tak obtřidny:D takže nějakou změnu bych bral

Takze jak uz rikal Woko_O akorat jese doplnim. Potrebujes:rohliky,Pomazanky jake mas nejradeji(ja mam rad treba ryby a lososovou) a citronek na ozdobeni. Postup:Nakrajej si rohliky na kolecka namaz maslem a pak oblibenou pomazankou v mim pripade tou co sem psal.a na vrch dej na tenke platjy nakrajeny citron. Dobrou chut :chef:

tak sem to dal všechno dohromady:D nakrájel rohlik,namazal máslem(některy ještě marmeládou:) ) sestřičce se ztratil barevný svět v hrsti a záhadně se objevil na mých jednohubkách,a jako střecha tam skočily tenké plátky citronu:D...jenom sem zvědavej kdy se dostaví akutní mezigalaktickej průjem:bash:

tak sem to dal všechno dohromady:D nakrájel rohlik,namazal máslem(některy ještě marmeládou:) ) sestřičce se ztratil barevný svět v hrsti a záhadně se objevil na mých jednohubkách,a jako střecha tam skočily tenké plátky citronu:D...jenom sem zvědavej kdy se dostaví akutní mezigalaktickej průjem:bash:
nakonec se i zasmejem :D

sem se rozhodl ze vam napisu jeden recept

Banany v Rumu

4 Banany

Rum

Nanukovy dort

banany oloupem a nalozime na den do rumu a pak se rozmackaji (nebo rozmixuji)

pozor rum tak 1/4 litru a nebo podle chuti at to neni moc .

vyslednou kasi date do misky prida se kus nanukoveho dortu a voila .

brou chut...

pozor pri vetsim mnozstvi je to zakerne