Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 a Full HD


patrik.bb

Recommended Posts

Zdravím, mám televizi full HD tedy 1080. Když se podívám na zadní obaly her, tak tam vídím 720 nebo 1080p. No když, ale zpustím hru tak mi běží v 720 automaticky ( např Good of war 3 nebo GTAIV), když to v menu nastavím natvrdo, tak mi to běží ve full HD. Nicméně, když při tomto nastavení pustím hru starší, která má jen 720 tak se mi pustí úplně v tom nejnizším rozlišení. Nevíte zda jde nastavit to, aby se hry pouštěli automaticky v ton největším rozlyšení ? A ještě mě zajíma jaký je rozdíl 1080i a 1080p ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty udaje na obalu nejsou o tom v jakym rozliseni bezi hra, ale o tom na jakym rozliseni TV je mozne hru pustit... (hd ready, full hd). Pomalu vsechny hry, at ty starsi ci nove bezi v rozliseni ktery je sotva 720p. Takze ty to nijak moc neovlivnis v jakym rozliseni je mozny hru pustit, jedina moznost je pres PS3 v SYSTEMS oddeleni v HDMI na obraze odfajfokavat jen 720p a vys, muzes zkusit i jen 1080i a 1080p, ale pokud to ta hra nepodporuje, tak nemusi jit vubec pustit...

jinak 1080i je prevzorkovani 720p na vyssi rozsliseni - upscaling.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
Zdravím, mám televizi full HD tedy 1080. Když se podívám na zadní obaly her, tak tam vídím 720 nebo 1080p. No když, ale zpustím hru tak mi běží v 720 automaticky ( např Good of war 3 nebo GTAIV), když to v menu nastavím natvrdo, tak mi to běží ve full HD. Nicméně, když při tomto nastavení pustím hru starší, která má jen 720 tak se mi pustí úplně v tom nejnizším rozlišení. Nevíte zda jde nastavit to, aby se hry pouštěli automaticky v ton největším rozlyšení ? A ještě mě zajíma jaký je rozdíl 1080i a 1080p ?

Nejde jedině tak jak to děláš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu