Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

RGH - help novackovi


dutches

Recommended Posts

Zdravim,

mam cerstve "upraveny" xbox. Jelikoz trochu plavu tady ve vsech tech zkratkach, uvital bych, kdyby me nekdo navedl na prislusne thready, kde si vse vyctu. Neni treba vse vypisovat sem, ja se tim prokousu. Jen proste potrebuji nasmerovat.

Muj XBOX :

rev. Corona v1

pouzite komponenty: Xecuter CR3 Lite + QSB v3.

Uprava: Reset Glitch Hack.

O co mi jde:

V xboxu mam 320GB disk. Na ten bych rad pomoci externiho USB HDD rad prekopal stazene ISO's. Dale bych na nej rad ulozil vsechny originalky, co mam na plackach.

Jinak xbox jsem pro jistotu odpojil od wifi, abych se s nim nedostal na net.

Predem dekuji za help i za trpelivost s novackem, jiste je to tu uz vse nekde vypsane :)

EDIT1: Kopirovani originalek zcasti vyreseno. Zalozil jsem si adresar Games kam jsem nastavil cestu, prekopal do nej na test tri origosky a dve jedou (Star Wars Kinect, Tomb Rider). Fable2 se spusti, dostanu se do nabidky hry ale jak dam spustit, pri nacitanivyskoci hlaska "Fatal crash intercepted". Zkousel jsem nacist jak z ulozene pozice tak zalozenim nove hry od zacatku. Napada vas, cim to muze byt? Origosku jsem tam nakopiroval 2x a pokazde stejna chybova hlaska.

Upraveno uživatelem dutches
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu