Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Ps3 rlod/ylod?


sensei

Otázka

Čao,

tak asi jako každý majitel prvních verzí PS3 (mám launchovou 60GB 6/2007) jsem se dočkal nepříjemností s RLODem/YLODem. Kdyby to byl čistě YLOD, tak se neptám a dál stím nezaobírám, ale předem upozorňuji, že ještě žlutá ani jednou neblikla!

Základní fakta:

  1. PS3 koupená červen 2007
  2. bezproblémové hraní na ofw
  3. 2011 přechod na cfw, dále nějaké updaty 3.55 kmeaw... no problem
  4. bezproblémové hraní až do 5.3.2013
  5. včera jsem hrál, konzole běžela cca 2 hodinky (uvědomuji si, že po těch 2 hodinách bylo celé šasi opravdu teplé)
  6. náhlé vypnutí, 3x píp a dále už jen bliká červená
  7. když zmáčknu I/0, červená přestane blikat, začne jen svítit
  8. dalším stiskem I/0 se konzole běžně zapne a funguje
  9. cca po 3 až 20ti minutách se opakuje od bodu 6 a dále, žádný YLOD, bliká jen červená

Říkal jsem si, že by mohla být jen nějaká chyba napájení, nebo potíže s HDD, nebo zanesené větrání, ale vzhledem k tomu že konzole vždycky byla na absolutně bezpečném místě a snad v nejméně prašném prostředí, jaké mohlo být, tak znečištění to snad nebude. A jak říkám, po opětovném zapnutí pořád funguje. Měli byste tedy nějaký tip jak postupovat v případě, že konzole ještě není úplně mrtvá? Docela jsem s YLODem počítal, protože jsem snad jeden z posledních lidí, co jim stará 60g fatka vydržela tak dlouho. Ale jak ještě jednou říkám, YLOD o sobě nedal znát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu