Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

naruto shippuden ultimate ninja storm 3


bloodzgame

Recommended Posts

Zdravim, mam dotaz, u tehle hry je datum vydani 8.3. 2013 v EU, mam ceskej xbox live, tak se chci zeptat jestli si to muzu zahrat ted kdyz nebudu pripojen k netu a pripojit net az po dnesni pulnoci, protoze budu chtit hrat i payna online, nebo jestli mam vydrzet proste az do zitrka

j mam flash LT +3.0 a vypaleneho naruta pro PAL proto se ptam, jelikoz sem se samozrejme docetl kdyz sem s tim zacinal: NEHRAT HRY PRED VYDANIM :)

a napr. tady je napsane ze si to uz muzu ihned vyzvednout osobne, tak mam dilema, jestli uz hrat ci ne :D

http://www.gamestation.cz/naruto-shippuden-ultimate-ninja-storm-3-p24489?ref=googleNakupy.cz

Upraveno uživatelem bloodzgame
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to už můžeš, já se taky vždycky dívám jestli už to jde někde koupit... a jeden den před vydáním by stejně neměl vadit, už jsem takhle hrál plno her :D přijde mi, že oni už to teď vůbec nekontrolujou, jediná vyjímka je Gears of War Judgment, tam bych si to teď nerisknul :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok, ja jen ze sem na to nikdy nespechal, ale zrovna dnes mam volno z prace a mel sem na to chut uz nakou dobu, tak sem to stejne risknul odpoledne jak sem si overil ze se to da koupit,ted sm se pripojil a pohoda, jinak sem na nic zatim timhle zpusobem nespechal ze bych to mel vypaleny driv nez to vyslo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu