Jump to content

Assassins creed: Black flag


Frewwww
 Share

Recommended Posts

Píše se rok 1715 a Karibiku vévodí duch pirátství, jenž doslova vystavěl novou "Republiku" - jakési společenství neznající zákon, kde kvete korupce, chamtivost a násilí. A právě mezi těmito lotry a psanci je i náš hrdina; mladý bezohledný kapitán Edward Kenway. Otec jednoho z templářských vůdců Nathana Kenwaye a dědeček mladého asasína Connora. Tento pirát si svým bojem za slávu už vysloužil úctu legend kalibru Černovouse. Ovšem boj ho vtáhl do mnohem komplikovanějších záležitostí; do prastaré války mezi asasíny a templáři, právě té války, která může zničit úplně všechno.

Příběh hry se bude točit kolem lodi Kavka, která se stane nejen vašim domovem, ale také smyslem vašeho života. Loď bude potřeba vybavit a budete muset sehnat její posádku. Ubisoft se tak rozhodl vsadit na populární kartu, považte, kdo z nás si nikdy nehrál na piráty?

by jrc

http://m.youtube.com/watch?v=YMcMph-TW9I

Tak co si o tom myslíte ? Osobně mě překvapilo brzké vydáni nového assassina. Hrát za piráty budu super, námořní bitvy, to jedna z věci co se povedlo v trojce. Ale bojím se ze to budou vyhozený penize... Na to ze to vyšlo hned po trojce.

Link to comment
Share on other sites

AC3 a konkrétně Connor může jenom snít o oblíbenosti, jakou si vysloužil Ezio... Bral bych aby hra nebyla trapnost... Jestli chtějí udělat pirátskou hru, tak ať ji udělají, ale ať do všeho netahají assasina... už jsem psal, že kdyby Ubisoft spojil Splinter Cella s assassinem a udělal z toho Assassins Creed v současnosti, tak by to nebylo špatné... přijde mi, že to je už jen o lezení po barákách, který se v novým dílu akorád přesunuje více do budoucnosti, ale kdyby hra byla v současnosti, tak by to mohla spousta vychytávek a zbraní dneška značně vylepšit... můj názor :)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy