Jump to content

Projekt - GTA SA Film


vencaflegy
 Share

Recommended Posts

Nazdar lidičky, plánuju na letní prázdniny takovej velkej projekt. Film v GTA San Andreas (nejspíš přes SA:MP). Točil bych přes Camhack. Trvalo by to tak akorát dlouho, možná 30min. Potřeboval bych nějaké profesionálnější spolupracovníky, kteří by mi pomohli například s intrem na nový YT channel a se spracováním videa a zároveň herce. Volali bysme skype. V létě mi bude skoro 14. Je to fakt jenom pro srandu, abychom si užili, aby byla pr*el :cheesygrin:! a nakonec z toho může být povedený profesionální kousek. Dříve než o prázdninách to bohužel nejde.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Skype nedoporučuju, na tohle to je sviňárna, lepší je TeamSpeak, na NoToxic.cz seženete místnost zdarma ;), a být tebou tak bych radši zapracoval trochu na scénáři, zápletce, protože z toho může vyjít hnusná slátanina (Vídám to u minecraft "filmů"), jo, a server, na natáčení je nejlepší Cinematic Mode od KSA - IP 31.31.77.202:8888

Nebo se můžeme spojit a pracovat na projektu naší skupiny (RainbowProduction), teď děláme na Minecraft filmu, o prázdninách máme jeden projekt o server Majncraft.cz a já se pouštím do filmu Mafia Stories.

Link to comment
Share on other sites

Hmm tak pokud nemá žádnou zkušenost s točením a organizací tak to rovnou může zabalit, takovýhle pseudo projekty mě vážně dovedou vytočit..

Potřeboval bych nějaké profesionálnější spolupracovníky, kteří by mi pomohli například s intrem na nový YT channel a se spracováním videa a zároveň herce.
Takže vlastně potřebuješ každýho protože nic s toho neumíš a nakonec slízneš smetanu
Je to fakt jenom pro srandu, abychom si užili, aby byla pr*el :cheesygrin:! a nakonec z toho může být povedený profesionální kousek.

Tohle mě přesvědčilo úplně, protože pokud něco děláš z prdele tak z toho většinou vznikne sračka a profesionální kousek určitě ne

V létě mi bude skoro 14

S 13 letýma dětma to nemá vůbec cenu .

Hodně štěstí v tom "velkém projektu"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy