Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

zkouska goldu na mesic zdarma


bloodzgame

Recommended Posts

Zdravim, mam dotaz ohledne toho mesice zdarma u zalozeni uctu, mam svuj prvni ucet, Xko mam asi 5 mesicu a kdyz sem mel UK lokalizaci tak mi to nabizelo hned na prvnim "listu" DB, ale jak sem zmenil na CZ kvuli kreditce tak uz tam je jen o koupi za tech 150k, pred volnym vikendem sem nasel moznost aktivace mesicu zdarma kdyz sem zkousel zapnout youtube, ale ted uz to tam zase nemam :D

psal sem si s kamosem a rikal at zavolam na support ze mi to aktivuji, ale ted mam dilema, jelikoz mam flashly Xko a za 5 mesicu aktivity asi 40 her na uctu,nebyla tam jedina originalka :D, tak se chci zeptat jestli tim ze tam zavolam at mi to aktivuji na sebe zbytecne neupozornim a nedostanu ban, kdyby to bylo tak ze na sebe upozornim a zbytecne riskuju tak na to kaslu a tech par kacek za to dam kdyz uz sem tolik usetril, ale tak i to 150 navic by se jinak hodilo :)

predem dik za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu