Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Killzone: Shadow Fall


nu.frix

Recommended Posts

post-63885-14687164002158_thumb.jpg

Informace

Příběh

Příběh hry se odehrává 30 let po událostech Killzone 3. Planeta Helghan, domov rasy Helghast leží v ruinách a tak se ISA rozhodla, že dovolí uprchlíkům z Helghanu zůstat na planetě Vekta. Město, ve kterém žijí společně obyvatelé Vekty a uprchlíci z Helghastu je rozděleno obrovskou zdí na 2 části. A zbytky rasy Helghast touží po odplatě ...

Trailer

Gameplay demo

Technické informace

  • Hra běží v rozlišení 1080p
  • Hra běží na stabilních 30 FPS

Články

  • Technologický rozbor FullHD dema

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 58
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Osobne si myslim, ze 3D pobezi v 720p, protoze 3D v podstate musi renderovat 2 obrazy najednou ve stejnym framerate. Coz by znamenalo, ze by se renderovalo 1080p v 15FPS ve 2 obrazech. Ale treba prekvapi a hra pri launchi pobezi na 60FPS. Vykon na to jiste maji. Na co se spis tesim ja je multiplayer. Doufam, ze na nem poradne zamakaji a bude se hodne hrat. Uz v Killzone 3 ukazali, ze to umi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...
  • 2 months later...

Z těch checkpointů vyrostu už po druhý začínám druhej chapter, protože jsem si myslel, že checkpoint mi uloží pozici, ikdyž vypnu hru. Nejsem snad tak natvrdlej, že bych někde přehlídnul možnost uložení pozice?

Sent from my iPad using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z těch checkpointů vyrostu už po druhý začínám druhej chapter, protože jsem si myslel, že checkpoint mi uloží pozici, ikdyž vypnu hru. Nejsem snad tak natvrdlej, že bych někde přehlídnul možnost uložení pozice?

Sent from my iPad using Tapatalk

Neboj nejsi natvrdlej, měl jsem stejný problém, než jsem zjistil že checkpoint neuloží pozici, když vypneš hru. Otázka , ale je jestli když tlačítkem PS na gamepadu jen vyskočíš ze hry do dashe a konzoli vypneš, tak po dalším zapnutí se ti hra odpauzne a pokračuješ dál...musím vyzkoušet.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víte někdo jak změnit obtížnost? Nebo prostě začít novou hru od začátku s jinou obtížností třeba? Za 1 mě to vubec nebaví, za 2 je to pro mě navíc ku*evsky těžký...

Myslím že to budeš muset hrát od začátku na jinou obtížnost,ale jistej si nejsem ,já jsem pro jistotu zvolil tu nejlehčí,ale stejně jsem tam trochu zmatenej ,musel jsem se podívat na gameplay na youtube abych vůbec věděl co musím udělat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že to budeš muset hrát od začátku na jinou obtížnost,ale jistej si nejsem ,já jsem pro jistotu zvolil tu nejlehčí,ale stejně jsem tam trochu zmatenej ,musel jsem se podívat na gameplay na youtube abych vůbec věděl co musím udělat :)

hrát to od začátku, to by mi vubec nevadilo, stejnak jsem terpve ve druhý misi, ale kdybych aspoň věděl jak to udělat. Tam je buď prostě jenom continue campaign a nebo select chapter a obtížnost nikde změnit nejde, ani v nastavení... Zkusil jsem i celou hru vymazat, to nepomohlo, potřeboval bych najít kam se v konzoli ukládají uložený pozice, nebo nevim... Jinak, já už jsem se v tom celkem zorientoval, tím, že jsem tu druhou misi opakoval třeba 20x a nikdy nedokončil, ale uplně mě sere, že se spustí alarm (přitom je dost depresivní a nehezká hudba, která nejde vypnout) a vojáci nabíhají snad po desítkách, a ví přesně kam mají za tebou jít, ikdyž seš schovanej, a neutečeš jim prostě. Třeba jednu tuhle skupinku pozabíjíš, přiletí helikoptéra a vysadí další, a takhle furt dokola. Pošleš toho robotka, aby vypl alarm, stačí jeden výstřel, spusí ho znovu a takhle pořád dokola. Jsem z toho fakt zklamanej a nebaví mě to. Říkam si, že by to snad mohl zachránit multiplayer, ale když se nechytam v singlu, tak si na MP netroufam už vubec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hrát to od začátku, to by mi vubec nevadilo, stejnak jsem terpve ve druhý misi, ale kdybych aspoň věděl jak to udělat. Tam je buď prostě jenom continue campaign a nebo select chapter a obtížnost nikde změnit nejde, ani v nastavení... Zkusil jsem i celou hru vymazat, to nepomohlo, potřeboval bych najít kam se v konzoli ukládají uložený pozice, nebo nevim... Jinak, já už jsem se v tom celkem zorientoval, tím, že jsem tu druhou misi opakoval třeba 20x a nikdy nedokončil, ale uplně mě sere, že se spustí alarm (přitom je dost depresivní a nehezká hudba, která nejde vypnout) a vojáci nabíhají snad po desítkách, a ví přesně kam mají za tebou jít, ikdyž seš schovanej, a neutečeš jim prostě. Třeba jednu tuhle skupinku pozabíjíš, přiletí helikoptéra a vysadí další, a takhle furt dokola. Pošleš toho robotka, aby vypl alarm, stačí jeden výstřel, spusí ho znovu a takhle pořád dokola. Jsem z toho fakt zklamanej a nebaví mě to. Říkam si, že by to snad mohl zachránit multiplayer, ale když se nechytam v singlu, tak si na MP netroufam už vubec.

Nezjištoval jsem jak to udělat aby jsi hrál od začátku a zvolil si obtížnost ,možná někde odinstalovat hru ,zkusím se na to podívat,jinak jak říkáš schovat se nejde a jak se na tebe sesypou ze všech stran tak to je konec :) V té dvojce na konci dole v tý budově aktivuješ tu plošinu a vyjede ti nahoru ta vesmírná lod´ ,pak jdeš nahoru a masakruješ to tam, přilétaj další lodě s protivníkama a když se tam objevěj ty "vrtulníky" s těma lejzrama naskakuješ do tý lodi co vyjela na tý plošině a odlítáš a to je konec dvojky. Taky mi to chvíli trvalo než jsem na to přišel,pořád jsem tam střílel jako magor a nemělo to konce :) v trojce je to taky slušně na hlavu ale dá se to ,nezapomen tam rostřílet alarmy na zdi ,já to neudělal a přišel jsem o jednu trofej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta obtížnost je v pohodě. Druhej chapter jsem opakoval několikrát, ale pak jsme v kuse hrál až do pátého chapteru a vždy mně čekalo úmrtí jen párkrát. Stačí využívat naplno drona. To město tuším Vekta je nějak rozděleno na dvě části? Já, že moc nepobral začátek pátého chapteru. Jen, že tam jsou ti zlý :).

Sent from my iPad using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obtiznost se meni kdyz si vybiras mise :) 2 cast jde udelat i bez spusteni alarmu, staci bud vyslat drona aby hacknul terminal nebo to tam rychle vystrilet :) ja jsem to probehl asi za 7 min, kdyz jsem delal trofej (nespustit alarm) obtiznost neni tak hrozna, dal jsou tezky pasaze, ale da se to udelat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me multak u killzonu moc nebavi, prolit jsem singl mozna zkusim udelat jeste par trofeji a uz se k tomu moc vracet nebudu. Radsi bych dal neco z druhy svetovy, vylodeni v tyhle grafice by bylo super :) a mam radsi realny zbrane :) Jinak je killzone super, ale pockam si na vetsi pecky :) kdyz budete parit tak klidne zaparim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu