Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

inFAMOUS: Second Son


nu.frix

Recommended Posts

post-63885-14687164003369_thumb.jpg

Informace

​Příběh

Příběh inFAMOUS: Second Son se odehrává ve fiktivní blízké budoucnosti ve městě Seattle. Město je ovládáno korporací Department of Unified Protection, která terorizuje místní obyvatele. To se změní, když se na scéně objeví nový hrdina, 24-letý Deslin Rowe. Jeho hlavní schopností je ovládání kouře, například možnost se v něj proměnit. Liší se ovšem od ostatních "postižených" tím, že umí absorbovat schopnosti ostatních. Jeho příběh je ale naprosto oddělený od příběhu hrdiny předchozích dílů, Cole MacGratha, který se ve hře ani neobjeví.

Trailer

Technické informace

Články

  • Informace, artwork, logo atd. - článek

Upraveno uživatelem nu.frix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 8 months later...

Na e-mail mi došel kód na 4 exkluzivní bundy pro Delsiena. Já sám o to zájem nemám, ale kdybych ho tu nabídl k prodeji za symbolickou částku na účet, byl by o to zájem?

NÁHLED : http://www.zing.cz/gamefiles/filesystem/915/91519.jpg

PRODÁNO

Upraveno uživatelem geobbu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dohráno.. Trochu trvalo než se rozjel ale pak je to super jízda, hlavně ta třetí schopnost je bomba! A finále nádhera.. Občas jsem na to čuměl s otevřenou hubou hlavně u bosfightů.

Kdo by měl zájem tak prodávám za 1200kč http://console-forum.net/tema/166607-infamous-second-son

Upraveno uživatelem Mígl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takovej problém.

Začal jsem dělat paper trail q....bo jak se to píše :P a po úspěšném zakončení prvního q mi to napsalo ať jdu na web infamous/papertrail....máte někdo podobný problém? Nebo nevíte v čem je chyba. Bohužel momentálně nemám přístup na kvalitní net.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu