Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Driveclub


nu.frix

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Da sa v hre niekde zmenit obtiaznost ?? premna je to dost tazke :) a niektoru trat musim odohrat snad aj 20x :D

Obtížnost změnit nejde, je to těžké dost, základní hra ani ne, ale v dlc jde dle mě obtížnost rapidně nahoru. Obtížnost lze změnit pouze ve "volné" jízdě. To že má někdo zatím všech 405 hvězdiček je pro mě nepredstavitelne, smekám :thumbup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj vsem.

V poslednich par prispevcich Vas vsechny naprosto chapu...

Musim se pochlubit, ze jsem hrdym majitelem vsech 405 hvezd a uz se tesim na dalsi DLC.

Ale musim rict, ze Venom Hot Lapy na suchu i na mokru jsem jezdil asi 3-4 hodiny. Ve 3 rano a rekl jsme si, ze nejdu spat, dokud to nedam :-D Chce to nervy a trpelivost z oceli, klidnou ruku a opravdu hodne citu na brzde, plynu a zataceni a vse to nejak zkoordinovat :))

Potom byl pro me celkem peklo jeste posledni zavod v poslednim sampionatu Elements DLC. V noci v naproste chumelenici letet s Paganim a nevidet ani na metr... Celou dobu jsem jel druhy, ridil se podle brzdovych svetel toho prede mnou a spolehal, ze v posledni zatacce ho predjedu :-D

Tot moje poznatky k obtiznosti hry :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S g25??? Je neco o cem nevim?? Ne ted vazne, on uz ps4 podporuje logitech? Protoze co ctu na netu, nemelo by to normalne jit...jen s nejakou specialni krabickou nebo pres ten usb nesmysl /cronux/ nebo jak se to jmenuje, ale s tim to ma takove imput lagy ze se to neda ani hrat..dnes sem cetl na netu ze takovou lepsi alternativou nez t80 je thursmaster t100, ktery by mel byt na ps4 kompatibilni..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Logitechy nejdou a nepujdou... Cronux apod. nema smysl protoze to simuluje klasickej gamepad a tu jeho funkci "natoceni"ve vzduchu takze se dostanes tak na 100 stupnu ani ne.... Taky jsem premyslel o volantu ale kupovat Thrustmaster za 8000 a vice tak na to se jim muzu vybodnout....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak uz taky driveclubuju.. sem celkem nadšenej :) ... jenom to vytrénovat ..

1/ vůbec mi nejde jezdit zatáčky s ručkou ala v NFS hodit do smyku a pak plynem srovnat, to tady vůbec nefunguje.. má smysl vůbec ručka k něčemu ? připadá mi že to průjezd zatáčky moc nezlepší

2/ většina zatáček se dá projet fakt jenom nízkou rychlostí .. nebo je to umem a zezačátku blbou károu ?

3/ asi si nikde aspon pro naučení nedá zapnout taková ta stopa co se ukazuje na trati aby člověka naváděla jak správně jet zatáčky než to natrénuje.. ?

4/ nejakej volnej klub ? chystam se DC dost venovat :)

plus nejaky tipy do začátku ? vůči nfs mi to připadá o dost těžší..

Upraveno uživatelem aaischa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak uz taky driveclubuju.. sem celkem nadšenej :) ... jenom to vytrénovat ..

1/ vůbec mi nejde jezdit zatáčky s ručkou ala v NFS hodit do smyku a pak plynem srovnat, to tady vůbec nefunguje.. má smysl vůbec ručka k něčemu ? připadá mi že to průjezd zatáčky moc nezlepší

2/ většina zatáček se dá projet fakt jenom nízkou rychlostí .. nebo je to umem a zezačátku blbou károu ?

3/ asi si nikde aspon pro naučení nedá zapnout taková ta stopa co se ukazuje na trati aby člověka naváděla jak správně jet zatáčky než to natrénuje.. ?

4/ nejakej volnej klub ? chystam se DC dost venovat :)

plus nejaky tipy do začátku ? vůči nfs mi to připadá o dost těžší..

NFS je arkada pro deti... Dc je taky arkada ale trochu tezsi... Idealni stopa v DC neni ale sleduj vlajky,zelena ,bez plynu,zluta lehce pribrzdit a cervena brzdy na plno a idealne jit do vnitrku zatacky,kdyz pujdes venkem tak se do tebe vsichni opřou a jsi v riti... Vsichni jezdi jak banda kretenu,to vis Forza to

neni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dojezdil sem v tom dlcčku s počasím a rychlejma kárama co sem schopnej, tak je

naprodej PRIMÁR i Sekundár - prostě celej účet včetně mailu na kerej je to reglý na 2kusy DLC pro Driveclub: Redline Expansion tour + Elements tour pack, je to 22 přídavnejch eventů celkem :) plus nějaký auta

cena 140Kč,-(původní cena 200 a nějaký drobný)

házim to i sem protože mi to tu připadá aktuální

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu