Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Driveclub


nu.frix

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Máme volná ještě 4 místa v klubu s lv14 tak pokud někdo chce můžu ho tam hodit ale předem říkám že už nejsem moc aktivní hráč :-) Bohužel už není tolik času co dřív.

PSN - m4rek_j_cz

Klub - Cars CZ

Upraveno uživatelem trotlos
1 pridan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

četl jsem tady, že nemůžete změnit postavu za kterou hrajete... v nastavení v hlavním menu si můžete svýho pilota sestavit ;)

taky ze uz mam v kokpitu fešnou bloncku :D jen kdyz nefunguje online hrani tak se mi tam občas ukaze nejakej větnamčík nebo nejakej náhodnej týpek :D

----------------------------

neni tu nekdo kdo by semnou udelal rád tuhle trofej:

Unbeatable

Win 5 of your own Solo Challenges after sending them to at least one other player.¨

? ¨

pošlu ti 5 challengi a ty je pojedes proste jentak kochačkou at seš horší a naopak ty mě, atd.. :) prostě trophy boost :)

Upraveno uživatelem aaischa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky ze uz mam v kokpitu fešnou bloncku :D jen kdyz nefunguje online hrani tak se mi tam občas ukaze nejakej větnamčík nebo nejakej náhodnej týpek :D

----------------------------

neni tu nekdo kdo by semnou udelal rád tuhle trofej:

Unbeatable

Win 5 of your own Solo Challenges after sending them to at least one other player.¨

? ¨

pošlu ti 5 challengi a ty je pojedes proste jentak kochačkou at seš horší a naopak ty mě, atd.. :) prostě trophy boost :)

Ty trofeje by se mi hodily taky tak si me pridej... MaraTFSI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom se chci zeptat, možná se to někde řešilo, ale jde si teda změnit pohled a hrát to nejen zevnitř auta? Díky!

Už se to tady řešilo několikát. Ve zktratce: Driveclub Upgrade na PS Store za necelých 700kč má bejt původně upgrade tý free verze, o který píšeš. Ta ještě nevyšla (a nikdo neví jestli vůbec vyjde), ale upgrade je dostupnej na PS Store. Když ho stáhneš, máš normálně full game.

Upraveno uživatelem tokyno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu