Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Driveclub


nu.frix

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

video se nahrává dodám pak ..

jdu si pro radu ..

kdyz jezdim s audinama nebo normálníma autama který držej a nepřetáčej se tak dávám závody na max 3.místo, timetrialy dvě hvězdičky, driftovat sem se už taky naučil

ALE

jak vyfásnu nějakou uklouzanou popelnici, nebo rychlý auto kterýmu pořád jen podkluzujou kolat ak sem v koncich.. kdyz hodne brzdim pred zatackama abych z ncih nevyletel, nedojedu na cas, nebos em posledni .. kdyz to kosim rychlejc, vylítávám ze zatáček..

nejaky rady ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Za me rada takova, ze si okruh musis s danym "uklouzanym" autem parkrat projet a naucit se zatacky tak, aby jsi sel tvrde na brzy presne v posledni chvili, kdy jeste nevyletis. Behem prujezdu zatackou davkovat plyn. (Neosvedcilo se mi jet na pul plynu, jelikoz na R2 triggeru nemam takovy cit). To znamena, ze pri prujezdu zatackou mackam plyn uplne, ale prerusovane... Teprve, az se srovnas do vyjezdu ze zatacky, tak davej plny, driv ne. Obcas i tak musis lehce korigovat smer... Chce to hodne citu na plynu a na kloboucku a vytipovat, kdy ji na brzy... ze zacatku jsem na ne sel taky moc brzy a pak ztracel.

Snad ti to trochu pomuze :)

Jinak moje PSN: travis9tr, klidne si me pridej ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo ma prosim tudle skrytou trofej?:

Tonnage:

Dokonči závod z bodu do bodu s průměrnou rychlostí 100mph (161 km/h)

Nejaka rada priblizne s jakym autem v jakym zavode ho mam jet na plnej nebo jak jste ji ziskali? Docela hardcore trofej, kdyz si nijak nejde pohlidat prumernou rychlost.

EDIT: Fakt vtipny... hru hraju jak dlouho jsem level 27 a hned po dopsani tohohle komentu jsem ji nahodou ziskal pri prvnim zavode kterej jsem jel:-D V mym pripade zavod RUF Ride v PRO kategorii s casem 3:27.798...

Upraveno uživatelem MaraTFSI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stále nějak nechápu tu trofej "Credit where it´s due". Podařilo se to už někomu či jak?

Jak tady někdo psal že odpověď je o stránku dříve(myšlena str.60 tohoto topicu), tak bohužel jsem ji tam nenašel.

Předem díky.

Najed do svyho profilu a dej statistiky. Je tam polozka Accolades a tam najdes ruzny kategorie a mezi nimi Gameplay, Game Mode, Vehicle a Event. Musis vzdy aspon jednu podpolozku z techto 4 polozek vymaximalizovat do plna to je na level 5 pokud se nepletu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najed do svyho profilu a dej statistiky. Je tam polozka Accolades a tam najdes ruzny kategorie a mezi nimi Gameplay, Game Mode, Vehicle a Event. Musis vzdy aspon jednu podpolozku z techto 4 polozek vymaximalizovat do plna to je na level 5 pokud se nepletu.

aaa takhle jo super děkuji za info ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bohužel už jsem našel jednu chybu která me začíná čím dal víc s.at.... A to je driftovani kdy pro hodně bodu pouzivaji hraci přetočení v zatáčce a body jim samozřejmě zustanou. Takže člověk který chce úsek projet čistým driftem je tím pádem v nevýhodě. Mam dojem ze by to mel někdo co nejdřív zarazit. A nebo se pletu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu