Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Driveclub


nu.frix

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Ano ještě jsou volna místa...ted už lvl21 ;-) Pokud chce někdo přidat prosím nejdřív poslat SZ nebo zadost o přátelství na PS s popisem ze jde o driveclub. Ve hře mám nějaké žádosti o přijetí do klubu ale nepoznam o koho jde a nechci přidávat do klubu nějakého cizaka :-)

Diky a omlouvam se za OT

Uz jen 2 volna mista

poslal sem zadost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak jste udelali tu trofej Unbeatable: Vyhraj pět svých vlastních sólo výzev poté, co je pošleš aspoň jednomu dalšímu hráči? Predpokladam ze je treba to po odeslani odjet jeste jednou. Je treba ale prekonat svuj stavijici cas nebo staci kdyz budu jen lepsi nez ten komu to posilam?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí když po poslání výzev budeš až do vypršeníčasu první, ale musí to někdo zajet, nepočítá se když to odešleš a nikdo ti to nezajede... Jinak mám taky platinu a všechny trofeje, ty dvě poslední DLC byly hodně lehký na všechny hvězdy:-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aaischa: s tou trofejí jsem se také trápil a možná tam mají malou chybu. pak jsem našel na netu, že je nejlepší dát ten challange na 1 hodinu, říct komošovi z klubu at ti to zajede a nechat hru zaplou do tý doby než čas uběhne. pak se mi to odemklo. Upraveno uživatelem Shark88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle toho jak to píšeš mi to nevyšlo... s MARATFSI sme to takhle udelali, sem prvni na 7mi zavodech, a stejne trofej zadna.. ale de o to jestli to nemam nejaky bugly, páč sem nedostal ani trofej s tim ze se clovek prida do klubu...

Tak druha zalezitost s pridanim do klubu se kamosovi odemknula az kdyz on vytvoril klub a ja mu sel do nej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi napůl OT, ale je to celkem k tématu :D

kdo jezdí podobně jako řaděj týpci v DC tak těm kárám totálně sprasí spojku ne :D ? nebo je to nějak rozumně ošéfovaný,

at sem měl jakou koli káru , tak když to byl benzinak tak otáčky neklesaly dost rychle na to aby se dalo rychle řadit bez toho aby člověk prasil spojku ...

prostě to dycky chtělo třeba vteřinu počkat než otáčky klesly, takže to dost ztrácelo na akcleraci..

u naftaku to bylo dycky jiny tam šly otáčky dolu dost rychle..

tak jenom taková doplnujici otazka.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu