Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Driveclub


nu.frix

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

No, jizdni model se popisuje tezko, to si musite vyzkouset. Ale je to neco mezi simulaci a arkadou s tim, ze je to spis simulace (ale ne az tak velka jako Gran Turismo, o Richardu Burnsovi vubec nemluvim), ale arkada typu NFS to taky neni. Urcite to nejde tak, ze projedete celou trat bez stisknuti brzdy, to byste moc daleko nedojeli. Zatim jsem se dostal na level 5, kde uz jsem mel k dizpozici i jedno silnejsi BMW a je potreba rict, ze bylo znat, ze kolikrat to auto v zatacce zaplavalo, chvili si na to clovek musi zvykat. Co me mrzi je, ze kolikrat napriklad do vas zezadu nekdo strci a vy jste hned penalizovani odpoctem bodu, i kdyz jste za to vubec nemohli. Ale napriklad, kdyz souper dostane hodiny, tak to vypada realisticky. Jinak v prvnim GRIDu nemam nahrano zase tolik, ale prijde mi, ze Driveclub je o dost realistictejsi. Takze tak. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jizdni model se popisuje tezko, to si musite vyzkouset. Ale je to neco mezi simulaci a arkadou s tim, ze je to spis simulace (ale ne az tak velka jako Gran Turismo, o Richardu Burnsovi vubec nemluvim), ale arkada typu NFS to taky neni. Urcite to nejde tak, ze projedete celou trat bez stisknuti brzdy, to byste moc daleko nedojeli. Zatim jsem se dostal na level 5, kde uz jsem mel k dizpozici i jedno silnejsi BMW a je potreba rict, ze bylo znat, ze kolikrat to auto v zatacce zaplavalo, chvili si na to clovek musi zvykat. Co me mrzi je, ze kolikrat napriklad do vas zezadu nekdo strci a vy jste hned penalizovani odpoctem bodu, i kdyz jste za to vubec nemohli. Ale napriklad, kdyz souper dostane hodiny, tak to vypada realisticky. Jinak v prvnim GRIDu nemam nahrano zase tolik, ale prijde mi, ze Driveclub je o dost realistictejsi. Takze tak. :)

No o tom nabourani zezadu a penalizaci psali...grafika - asi nema smysl se ptat;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to bozi.. jizdni model bych prirovnal k forze se zapnutou stabilizaci a abs.. dobre se to ovlada, ale zase to neni moc lehky / arkadovity.. fakt vyborny kompromis mezi arkadou a simulaci.. presne akorat.. :) zavodeni je zatim moc zabavny, nemuzu se od toho vubec odtrhnout.. akorat me stve, ze nejdou ty docialni funkce, s tema to bude uplne bozi.. :D

jinak co musim jeste vychvalit jsou zvuky.. zvuky aut jsou naprosto luxusni.. ze zacatku je to slabsi samo sebou (jezdite v new beatlech, mini, a1 quattro atp). ted jsem se ale svezl v r8 a neveril jsem.. atmosfera jak kdyby clovek vazne sedel v tom aute.. fakt super..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nejedou jim zatim ani servery porad... tak nevim co s tim maji.. no nic...

//

tak pro dnesek dodriveclubovano.. skoncil jsem na levelu 17, mam za sebou dva sampionaty (dokoncil jsem ty nejmene vykonna auta a pak tu tridu po nich - audi rs5 atd...), na rade jsou semi-pro zavody.. :) pocity jsou pozitivni. jedina negativa ve me zatim zanechava umela inteligence, ktera je na muj vkus az moc kontaktni.. porad narazi, schvalne blokuje atd (jasne, ze tomu rozumim.. proste je souteziva.. asi to tak ma byt..).. paradox ale je, ze uz se mi hodnekrat stalo, ze za to jejich bourani jsem byl potrestany ja.. oni do me narazi, mně se strhnou body za car impact.. :) atd atd.. nejhorsi to bylo v jednom zavode, kde se zlata hvezdicka ziskava za ciste projetou trat.. tim neni mysleno pouze to, ze si clovek nesmi zkracovat zatacky, vyjizdet z trati apod.. ale prave i kolize s ostatnima autama, kterym se da opravdu jen hodne tezko zabranit prave kvuli dost agresivni a nevypocitatelne AI..

takze me zatim asi nejvic bavi jezdeni proti casu, kde ma clovek opravdu prostor na to, aby trat zvladl tak, jak potrebuje..a aby byl se svym vykonem spokojen.. :) zatim stale nefunguji servery, verim, ze az se rozbehnou, zabava to bude jeste vetsi.. :)

Upraveno uživatelem subtitles017
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu