Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Driveclub


nu.frix

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Zdravím... nenašel by se tady někdo, kdo by mi mohl pomoci s trofejí Unbeatable... předpokládám, že stačí založit 5 challenges a poslat to někomu, kdo je projede hůř než já, bohužel neznám nikoho, kdo by měl driveclub...... Samozřejmě oplatím stejnou mincí. A ještě bych se chtěl zeptat jeslti také máte problémy s trofejí clubman, ačkoliv v klubu pochopitelně jsem, tak trofej nemám :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím... nenašel by se tady někdo, kdo by mi mohl pomoci s trofejí Unbeatable... předpokládám, že stačí založit 5 challenges a poslat to někomu, kdo je projede hůř než já, bohužel neznám nikoho, kdo by měl driveclub...... Samozřejmě oplatím stejnou mincí. A ještě bych se chtěl zeptat jeslti také máte problémy s trofejí clubman, ačkoliv v klubu pochopitelně jsem, tak trofej nemám :/

Napiš mi nick, rád pomůžu ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu venomu... je treba se vyhybat vetsim driftum nebo je to uplne jedno?
Není to jedno, driftovat co nejmíň, pokud jde auto do driftu tak hned ho ukončit aby se auto chytlo a mělo grip, musí to člověk zkoušet. Jde to udělat, i když to zabere víc času.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seznam novinek v updatu, kterej vyjde do tydne a mimo jine resi i vyse uvedeny problem s trofejemi...

Update 1.11:

- Nový multiplayerový režim Team Time Trial

- Nová trať s dvěma variacemi - Kobago v Japonsku

- Všechny dodatečné Tours budou mít jiné požadavky pro postup hráče. Abyste se dostali do druhé části, budete potřebovat 8 hvězd (dříve 12), na odemknutí šampionátu následně 22 (dříve 27)

- Při eventech bude přidána možnost výběru výrobních laků

- Bude možné zapnout otáčkoměr při pohledu z kokpitu

- Hráči budou moci snáze podřaďovat

- Voda bude rychleji mizet z obrazovky, pokud máte kameru ze třetí osoby

- V multiplayeru se občas změní hráči na duchy, aby se zamezilo blokování na trati

- Trofej Contender a Unbeatable bude možné získat i když výzva skončí a nebudete online

- Další opravy chyb a zlepšení výkonu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty jo tak ja nevim.. prijde mi, ze auta daleko min klouzou.. nejdou tak snadno do smyku, jako predtim.. uplne se mi dneska jezdilo divne.. dokonce se mi stal i nejaky error, kdy v jednom zavode mi auto neslo do smyku vubec - proste neslo utrhnout, ani zadny zvuk od pneumatik se neozyval.. divny..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nestáhli v tom update čas na 3 hvězdy u Venom Hot Lap? já jsem to teď zajel a to jsem nijak zásadně dobře nejel teda :-D :-D v podstatě jsem trénoval asi 5 kol a pak jsem to jel naplno, v jedné zatáčce výrazná chyba a stejně 3 hvězdy :-D to je nějaký divný :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nestáhli v tom update čas na 3 hvězdy u Venom Hot Lap? já jsem to teď zajel a to jsem nijak zásadně dobře nejel teda :-D :-D v podstatě jsem trénoval asi 5 kol a pak jsem to jel naplno, v jedné zatáčce výrazná chyba a stejně 3 hvězdy :-D to je nějaký divný

Super info, jdu to zkusit...

EDIT: Tak bohuzel venom hot lap ma porad cas 1:16. Asi jses jen moc dobrej:-D Ja to zkousel a opet jsem to vzdal...

Upraveno uživatelem MaraTFSI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu