Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Driveclub


nu.frix

Recommended Posts

jo je to furt stejný :-D já jsem si ale fakt myslel, že je to nějaký lehčí.. no asi jsem se dobře nasnídal :-D,

LOL, Tak teď jsem právě málem kvuli DriveClubu rozmlátil PSko... Zajel jsem Venom Hot Lap 2 za 1:19.892 a chtěl jsem si uložit záznam, tak jsem šel do Share menu a záznam uložil, jenže hra spadla a mě to nepřidalo tu třetí hvězdu, ačkoliv ten čas mám!!! Důkaz místo slibů... To mě fakt mrzí, to už nikdy nezajedu takhle :/ :/

post-64051-14687182438052_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Streeter
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

jo je to furt stejný :-D já jsem si ale fakt myslel, že je to nějaký lehčí.. no asi jsem se dobře nasnídal :-D,

LOL, Tak teď jsem právě málem kvuli DriveClubu rozmlátil PSko... Zajel jsem Venom Hot Lap 2 za 1:19.892 a chtěl jsem si uložit záznam, tak jsem šel do Share menu a záznam uložil, jenže hra spadla a mě to nepřidalo tu třetí hvězdu, ačkoliv ten čas mám!!! Důkaz místo slibů... To mě fakt mrzí, to už nikdy nezajedu takhle :/ :/

[ATTACH=CONFIG]28090[/ATTACH]

Zkus jim napsat na podporu, třeba budou schopni ti tu hvězdu nějak aktivovat. Určitě to za pokus stojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mayfishcze hledam lidi na cistou jizdu bez bouracek.._. Jezdime vzdy kolem 5 cechu najednou... Pridejte si me ;)

Pěkné, tož já si tě též přidám "Dzuray cz", zatím jezdím sem tam s kolegou z týmu, ale jezdime max ve dvou... na večír sa ozvu .)) čim více tim lépe čistých jezdců.

BTW: dle updatu měl být přidaný nějaká další možnost v MP - team time trial či cosik - nějak jsem to tam nikde nezahledl..(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkné, tož já si tě též přidám "Dzuray cz", zatím jezdím sem tam s kolegou z týmu, ale jezdime max ve dvou... na večír sa ozvu .)) čim více tim lépe čistých jezdců.

BTW: dle updatu měl být přidaný nějaká další možnost v MP - team time trial či cosik - nějak jsem to tam nikde nezahledl..(

Tak si odpovím sám .)) Ten team time trial je další z možných volených závodu - jede se cca 8min ostatní jsou duchové a jde o to zajet co nejlepší čas. Zajimé celkem to i baví tenhle druh závodu. Ikdyž ty fajty s ostatníma mají taky něco do sebe.))

Inač kdo mě nemáte v přátelích přidávejte: Dzuray cz

Upraveno uživatelem Dzuray
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uffff... tak uz mam ten venom hot lap taky. To teda byly nervy:-D Jinak co pomohlo me: jit vzdy driv na brzdy a v prubehu zatacky davkovat plyn, kde to slo (napr. zatacka c. 2) si zkracovat zatacky, vyuzivat obrubniky k lehkemu pretoceni a projeti tak zatacky ve vetsi rychlosti bez vyleteni z trate a na konci se dal ten duch predjet v ty sikane kdyz se projela na plnej. Jinak driftovani mi neprislo ze melo moc velkej vliv na vyslednej cas. Samozrejme ne zadny prehnany driftovani...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu