Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Driveclub


nu.frix

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Uffff... tak uz mam ten venom hot lap taky. To teda byly nervy:-D Jinak co pomohlo me: jit vzdy driv na brzdy a v prubehu zatacky davkovat plyn, kde to slo (napr. zatacka c. 2) si zkracovat zatacky, vyuzivat obrubniky k lehkemu pretoceni a projeti tak zatacky ve vetsi rychlosti bez vyleteni z trate a na konci se dal ten duch predjet v ty sikane kdyz se projela na plnej. Jinak driftovani mi neprislo ze melo moc velkej vliv na vyslednej cas. Samozrejme ne zadny prehnany driftovani...

A to mase za sebou ten Prvni hot lap , nebo druhej v DLC v dešti a V noci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prvni. Boze druhej se jede za deste a jeste k tomu v noci??? =-O Se mam teda na co tesit:-D Ja cekam jeste jestli nebude season pass ve sleve. Nechce se mi moc kupovat ty DLC za stejnou cenu co stoji ta hra...
Jo jede a je to o dost horší, když jsem to viděl že to tam je tak jsem myslel že mě omije , dlouho jsem to měl zajetý tak že mi scházeli 3 tisíciny sekundy na tři hvězdy...byl to vopruz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro ty co se honi za platinou jak ja mam mensi navod-radu jak toho dosahnout co nejrychleji. K ziskani platiny je treba maximalizovat vyznamenani v kategorii vehicle, event, gameplay a game mode. Prave posledni zminena kategorie vyzaduje odjeti tusim ze neco okolo 500 zavodu driftu nebo time trialu. To je casove hodne narocny. Ja to delam tak ze v single playeru dam drift a zvolim hned prvni trat v japonsku. Je hodne kratka a s venomem ji ma clovek projetou hned a jeste ziska 4000 bodu kdyz se ji nauci projizdet. Figl je v tom ze po dojeti staci dat rovnou restart a zavod se zapocitava za odjety. Behem hodiny jde odjet klidne i 100 zavodu. Treba to nekomu pomuze. Pro me je to nejsnazsi zpusob jak tu platinu ziskat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím...máte někdo volné místo v klubu ve kterým aktivně jezdíte?....chtěl bych zkusit i turnaje v driveclubu na onlinearena.cz prostě pořádně zazávodit s hráčema co jezdí....náká pořádná výzva a srovnání a né jen takové šolichání doma sám:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi, po poslednim updatu mam takovej problém....asi po 15 min. hraní mi vypne zvuk ve hře, třeba v MENU ho normálně slyšim, ale když pak jedu závod tak ticho (jak ve sluchátkách, tak i přes televizi)...nesetkal se s tím někdo, popřípadě nevíte co s tim ? Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu