Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Watch_dogs


nu.frix

Recommended Posts

  • Odpovědi 407
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak po prvním rozkoukání je to paráda. Sice mě trochu zlobí to ovládání vozidel, GTA V je krapet někde jinde, ale dá se na to zvyknout, čekal jsem horší arkádu, spíše mě mrzí chabá odezva vozu k hráči a krapet mrzí nevýraznost aut ve WD, jsou takové meh, ale dá se to, pokud můžu, chodím pěšo, což v GTA je nuda, tady spíš míň.

Honičky s policií jsou jiné, ale líbí se mi ta možnost schovky v auťáku.

Hackování je good, hlavně se mi líbí, že lze zlikvidovat dost nepřátel bez nutnosti nějaké větší přímé akce z mé strany.

Věřím, že pokud se Ubi trochu zamyslí a opraví některé neduhy, tak další WD bude zajímavější.

Co se týká grafiky, tak celkově je pěkná, ale ta absence výraznější obličejové animace bije do očí. Aiden kouká mnohdy jako mrtvola.

Upraveno uživatelem spoock
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas akorát mě spíš baví. Jen se tak toulat a "kravit", než dělat příběh :P

Čekal jsem, že budu dělat jen hlavní dějovou linii, ale i ty bokovky jsou zatím super, dokonce mě baví zachraňovat lidi, i když jsem jednou v blbém úhlu sejmul zachraňovaného, no a pak i toho zločince, ale XP jsem dostal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PC

Nic moc deformace aut, hodně chabé... Narážím do zdi, auto rozmlácené a světla mi furt svítí. A když najedu na jiné auto tak se světla rozbijí u něj a u mně ne. Máte to taky tak? :D a ta jizda autem mi taky nesedi. Bohužel :/

Jinak poldové by mohli být trošku těžší soupeři a agresivní. Než vystoupí z vozidla a začnou střílet, tak já už jsem pryč.. nechají se snadno vytlačit a někdy mi přijde, že jsou jak papír.

vidim tam prvky z asasina a far cry 3. Minihry zabaví tak na 2x vice uz asi ne - stereotyp.

Nějak jsem nepochopil ten rychlý přesun - teleportace. Chapu ze u far cry 3 to bylo, tam z jednoho ostrova na druhý by to bylo cely den, ale když toto je mesto a da se v klidu projet.. hacky nekdy zabavne a logicke, nekdy otravne skakani kamery na kameru. Skoda ze ten teleskop nejde pouzivat např. jako pistole. Proste ji vybral a triskat.

Plusem na hre je to hekovani, střílení se mi taky libi. Jinak zatím mne to nechytlo. Vzdy si stáhnu hru a po vyzkoušení koupim, ale v tomto případe budu uvažovat. A koupit kvuli MP asi nee gta 5 taky slibovalo super MP a odehral jsem cca 6 hodin a uz jsem to prestal hrat.

Tak uvidíme co bude dale.

Upraveno uživatelem LENCAK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak grafika je zklamáním hlavně, když je den a plné světlo. Mám snad pocit, že i GTA 4 na tom bylo lip. Je to úplně bez kontrastu, mdlé, chabé stíny (a to jsem ponižoval jas ať to alespoň trochu vypadá)...zato večer a hlavně v dešti super. Potom voda, ta je taky super. Co se týče vedlejších misí, tak zatím jsem udělal jen pár, ale je to docela stereotyp, hlavně ty zločiny, kdy honíte potencionálního zločince, to je pořád to samé a jak vystřižené z Assasina. Za mě je WD spíše zklamáním, ale budu doufat, že mě to chytne. Jo a taky mě překvapilo, jak psal nějaký redaktor, že hra skvěle reaguje na okolní dění, když způsobil havárku lidi křičeli, volali sanitku, která přijela atd. Zkusil jsem to a lidi sice reagovali dobře, hádali se a volali na cajty, ale schválně jsem čekal co se bude dít a cajti bohužel nikde a zůstávalo jen u těch nadávek... Možná jsem měl čekat delší dobu :-) Každopádně tohle podle mě pořád ještě není next gen hra jakou bych čekal...tak snad brzy nějaká vyjde :-) Zatím to vidím až na zaklínače.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Dweightee888: na něco takového jako fyzika aut je zapotřebí výroba dalšího dílu, patch to nespraví, to by museli překopat všechno, včetně AI

2 Susperian: Jo, tohle nextgen není, protože kdyby GTA V mělo trochu víc detailů, krapet více fyziky oblečení, tak WD převálcuje.

Upraveno uživatelem spoock
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na PS3 je GTA V super, rozhodně lepší, než GTA IV, líbí se mi slušný framerate.

Trochu mě štvalo, že se přilepování ke zdi (X) nedá prohodit s přeskakováním překážek (O), příjde mi to jako neintuitivní kombinace, obvykle se všude přilepuju O a X skáču...grrr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi dneska nejdou hrat watch dogs online...pise to zkontrolovat nat type...predtim to nedelalo a jiné hry jedou v pohodě...nevíte čim to může být?Díky

Já bych řekl, že problém bude u Ubisoftu, nebo uplaye či kdo to provozuje. Psali to někde na netu, že jim to dost blbne, protože je prostě hodně hráčů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na každé hře jde najít tolik a více stejných věcí, tohle hledají jen hnidopiši :) Je fakt, že hafo věcí tam bije do očí, ale kdo věřil PR kecům před vydáním, tak si za to může sám, že je hloupý a věřil reklamní masáži :) Hra super je, baví i po x hodinách a o to jde....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze k tem co rikaji jak je to bozska hra tohle je skvely video

Nerikam ze se to neda hrat ale urcite to neni to co slibovali absence skoku je nad miru.

GLHF s platinou

Chlapec to ve videu moc hrotí, jo jsou tam ty chyby, ale co, pokud to hrajete standartně nebo přistoupíte na pravidla téhle hry, tak si hru užijete. Pokud se Ubi poučí z chyb, tak další díl může být o dost lepší. Myslím si, že některé věci mohli pořešit lépe, ale pokud nemáte s tímhle typem her zkušenosti jako Rockstar, sotva uděláte skvostný kousek.

Já měl největší strach, že to bude převlečené AC, což není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty honičky s cajtama jsou fakt peklo. Asi nechápu princip, ale když už se mi teda podaří jim utéct, tak je mi to prd platné, protože za chvíli se objeví ty zelené body na mapě, které se samozřejmě objevují přesně tam kam zrovna projíždím. Není šance jim ujet, protože se o kousek dál objeví další, samozřejmě zase v místě kde zrovna jedu a honička jede na novo. Toje teda pořádný opruz. K tomu ten otřesný jízdní model a mám pomalu infarkt. Na co je to schovávání v autě? Když to použiju stejně mě vidí...zná někdo nějakou radu na ty zelené body pronásledování? Když se objeví tak se má zdrhat, nebo někde schovat? Teď mě napadlo, jestli když se ty kruhy objeví, jestli nemám místo ujíždění použít to schování v autě. Zatím totiž postrádám smysl, tohodle "vylepšení"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu