Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Watch_dogs


nu.frix

Recommended Posts

  • Odpovědi 407
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Pro ty co se ptali, jestli u CZ verze jde vybrat jazyk...jde normálně v nastavení a je jich tam dost (angličtina, polština, ruština atd...)

I když nevím jestli ten dotaz padl tady, nebo v jiném fóru :)

Upraveno uživatelem Lovecrossed
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, tak dnes ráno už mi domů dorazilo Watch dogs, tak se s vámi podělím o pár zběžných postřehů. :) Hrál jsem cirka jen 30 minut, ale hra vypadá zatím parádně, přirovnal bych někde mezi Killzone a inFamous. Hra běží plynule, hned po instalaci je nabídnut první update, první obavy vůči velmi arkadovemu chovani vozidel jsou podle mne částečné zažehnány! :) auta jsou sice jak přilepená a brzdí az přehnaně moc, ale daji se v zatáčce utrhnout. . . Mapa mesta je dostatečně velka a rozlohou bych ji přirovnal nejlépe asi k mapě GTA 4... strom talentů je velký, takze o pozdější blbnutí je postaráno...pro mne zatím WD splnilo, co jsem očekával!!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, tak dnes ráno už mi domů dorazilo Watch dogs, tak se s vámi podělím o pár zběžných postřehů. :) Hrál jsem cirka jen 30 minut, ale hra vypadá zatím parádně, přirovnal bych někde mezi Killzone a inFamous. Hra běží plynule, hned po instalaci je nabídnut první update, první obavy vůči velmi arkadovemu chovani vozidel jsou podle mne částečné zažehnány! :) auta jsou sice jak přilepená a brzdí az přehnaně moc, ale daji se v zatáčce utrhnout. . . Mapa mesta je dostatečně velka a rozlohou bych ji přirovnal nejlépe asi k mapě GTA 4... strom talentů je velký, takze o pozdější blbnutí je postaráno...pro mne zatím WD splnilo, co jsem očekával!!! ;)

Super, dík za info, dívám se přes PS jak už to lidi hrajou a taky se mi to líbí. Co čeština... je tam a je kompletní?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle video mě docela dostalo :-) Jak detailní je GTA 4 oproti Watch dogs. Jasně jsou to detaily, ale i ty dělají hru. A to, že nemůžeš narazit do člověka mi přijde hodně divné. A absence krve taky...

http://www.eurogamer.cz/articles/2014-05-26-videosrovnani-gta-4-a-watch-dogs

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samozrejme o dabovani nikdo nemluvil, je fajn,ze i nakonec xone ma cestinu potvrzenou. Tedka si stahuju aplikaci na mobil, kdyz uz mam balicek na hackovani zbrani,jsem zvedavy jako to bude fungovat.

Zatim to vypada,ze ta hra bude neco noveho nez tu doposud bylo:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono bylo jasne, ze gta IV bude v mnoha ohledech stale napred :-). Watch dogs proste neni vypiplana mestska akce. Spousta zanedbanych prvku, ktere jsou u GTA samozrejmosti... A lidi kvuli tomu sili pritom si neuvedomuji nic. Nicmene hru mam predobjednanou, verim ze to i tak bude sranda. Ubisoft me nikdy vylozene nezklamal a dokazal prekvapit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak ty co už hru mají, chci se zeptat...hra byla prezentována ze vyjde v rozlišení 900p, ale televize mi ji prezentuje jako 1080p a ani ja jsem si nevšiml nižšího rozlišení! Jake jsou vaše postřehy? :)

nativně ti to poběží v 900p, upscalink v 1080

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mam za sebou odehrano par hodin a nebudem si nic namlouvat, je to proste assassins creed ve future kabate. Uz jen to odemykani vezi,aby nas hack mel vetsi dosah. Kdo hral AC pozna tam minimalne 5 veci,co jsou v obou hrach stejne. Kone nahradili auta.

Ale libi se mi ikony u tech lidi. Notoricky ozrala, casto vyhledava video o znasilneni, masturbuje casto a takovy veci:D Je to obcas sranda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mam za sebou odehrano par hodin a nebudem si nic namlouvat, je to proste assassins creed ve future kabate. Uz jen to odemykani vezi,aby nas hack mel vetsi dosah. Kdo hral AC pozna tam minimalne 5 veci,co jsou v obou hrach stejne. Kone nahradili auta.

Ale libi se mi ikony u tech lidi. Notoricky ozrala, casto vyhledava video o znasilneni, masturbuje casto a takovy veci:D Je to obcas sranda

Naprosto souhlasim proto doufejme znova v rozdil jako mezi AC1 a AC2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mam za sebou odehrano par hodin a nebudem si nic namlouvat, je to proste assassins creed ve future kabate. Uz jen to odemykani vezi,aby nas hack mel vetsi dosah. Kdo hral AC pozna tam minimalne 5 veci,co jsou v obou hrach stejne. Kone nahradili auta.

Ale libi se mi ikony u tech lidi. Notoricky ozrala, casto vyhledava video o znasilneni, masturbuje casto a takovy veci:D Je to obcas sranda

A baví nebo ne :D prý to v zahraničních recenzích dostává vysoké hodnocení...

Upraveno uživatelem Djangocz
oprava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lol, takže AC v blízké budoucnosti. Trochu jsem to čekal, mám dojem, že to projdu jednou a pak to obratem střelím na netu. AC série mě poslední dobou leze krkem, byť AC4 bylo trochu funny, ale pořád nuda. Poslední dobou jsem zoufalý z her bez zajímavého příběhu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi to dnes v 8 prislo :) <3 JRC ... Jinak hra zatim super, nejvic se mi libi online hackovani cizich hracu, u jednoho typka co stal 2 metry odeme a nevidel me jsem se nemalo nasmal :). Ale minus davam fyzice u aut i par sloupku/plotu... Nekolikrat se mi vymrstilo auto 4 metry do vzduchu, nebo se naopak zaseklo o 40cm sloupek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu