Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Watch_dogs


nu.frix

Recommended Posts

  • Odpovědi 407
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

hra zacne v anglictine a v menu si nastavis subtitles na cesky a pak uz to jede jenom cesky po celou. Zadny problem.

Jinak u hry je videt,ze byla vytvarena na AC enginu puvodne na ps3 a pak si dali odlozeni na ps4. Vypada to pekne,ale je furt je videt,ze je to launch hra s poradovym cislem 16. Na pc to vypada lepe,ale taky zadna slava.

Skoda,ze ubisoft v teto fazi se neni schopen odpoutat od sve main game assassins creed a nevytvoril neco noveho nevydaneho. Nejak mi prijde,ze je to takova vypln mezi AC4 a ACUnity. Pobavi na nejaky cas,ale pak upadne v zapomneni.

Je to zabavna hra se zajimavymi prvky pres net, mobil,tablet,ale po dohrani to vetsina zvas odlozi a myslim,ze se season pass u teto hry je jenom zdimani penez.

Jinak po pribehove strance je to takove chabe, je mi zatim jedno co se stane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím co znamená "blbne jako v AC4" ale ve WD je přeloženo vše a jede bez problémů

V AC4 na PS4 byla čeština jen jako titulky, ostatní menu bylo v angličtině a zadávání úkolů bylo taky EN

Na WD se těším, protože nic nevychází a hrát na PS4 jen indie věci mě nebaví. U předešlých titulů pro PS4 čekám na nějaké výraznější slevy her nebo očekávám, že se třeba do konce roku objeví na PS+.

2 Rowan: mám to obdobně. Pro mě to původně byla must have hra při launchi, ale to natahování, prozrazování prvního až posledního o hře, to všechno mě znechutilo. Jestli je hra klon AC v městě, tak je to mínus Ubi, že se nedokáže odprostit od těchto mechanismů, protože se to pak ještě rychleji přejí. Dost mě mrzí, že je tahle firma dost kreativní, ale ten recyklovaný gameplay v jejich hrách (AC + FC3, ... WD?), to už je trochu dost nuda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aspon ze je hra kompletne v cestine... A ne jako u Assassina...jinak docela dlouha instalace

dlouha instalace? Ja jsem vlozil BD a hral jsem a pak mne to v prubehu hry napsalo,ze je to nainstalovano. Zadne cekani jako u GT5, kde to bylo pouze 9gb a trvalo to hodinu. Tady instalace ma 21 gb a nepoznal jsem vubec nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu