Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

DP na PSP slim


vortex1468621168

Otázka

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ja delam ve firme kde se displeje vyrabeji a reknu ze ten dp se muze vyskytnout i klidne pri preprave.U nas kdyz se zkousi jestli displej ukazuje vsechno spravne tak se muze klidne udelat i dp pri montazi skla do ramecku.Takze to opravdu neni tak jednoduche jak si myslis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ja bych se dneska uz tech DP moc nebal - skoro vubec stejne nejsou videt, me mnohem vic stve prach pod displejem a PSP se mi nechce rozdelavat

to bych nerekl, mam PSP Fat s asi 7 stuck pixelama.. vsechny uz od koupe.. a je to dost nechutny.. nemuzu si tam dat pozadi na kterem jsou videt, pri cernym pasazich v noci me ty vadne pixely neustale rozptyluji.. Proste humac, reklamovat se mi nechce, mozna pozdeji a vymenovat displej nebudu (prachy + ztrata zaruky)..

jinak na Slimovi jsou videt SP/DP uz jen vyjjimecne, zpravidla plati, ze cim starsi PSP koupis (cim dele lezelo na sklade, mlatilo se s nim apod..), tim vice je tam SP/DP, me PSP bylo s FW 2.00, a kupoval jsem ho asi v cervenci, dovedes si teda predstavit, jak dlouho nekde muselo lezet.. taky se to projevilo :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já nechápu lidi, co DP neustále řeší furt dokola. Každý nějaký ten DP či SP má a když na to cíleně nekoukáš, tak ti to neva. Při hrách vůbec ne.

Podle mě DP byly, jsou a budou u všeho co má v sobě lcd displej. To by se musela totálně změnit výroba, přeprava a skladování věcí ve skladech, pak by možná DP už nebyly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já nechápu lidi, co DP neustále řeší furt dokola. Každý nějaký ten DP či SP má a když na to cíleně nekoukáš, tak ti to neva. Při hrách vůbec ne.

Podle mě DP byly, jsou a budou u všeho co má v sobě lcd displej. To by se musela totálně změnit výroba, přeprava a skladování věcí ve skladech, pak by možná DP už nebyly.

kazdy SP/DP praveze neopak nema.. mohu to porovnavat, vetsine co jsem delal DG, tak na Slimovi DP/SP nemel nikdo a u fata jen par lidi.. neni normalni mit DP na displeji, poradni vyrobci (Acer neni poradny vyrobce :D ) zarucuji, ze jakmile na jejich LCD najdes byt jen jediny DP.. Mas pravo to hodit do zaruky.. Ovsem ve skole mame monitory od Acera a pomalu se pres ty SP neda divat :D .. ja mam doma zase 6let stary ntb, ktery nosim do skoly, na ruzne akce, takze skladovani take neni porad nejlepsi a nemam tam zatim NIC! ;) to bude tim, ze je to kvalitka od Fujitsu Siemens ze? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu