Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 4


Readdy_B

Recommended Posts

  • Odpovědi 250
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no tak ja si pro jistotu jeste tedka koupil BF3 premium :D uprimne, moje nazory na BF4

- zamerovani, PRISERNE (je to muj osobni pocit, sice se den ode dne lepsim, ale jako mit score 1:20ti pro me neni zadny problem :D, fakt nechapu jak lidi tak rychle mohou zamerovat)

- mapy MNOHEM mensi nez BF3 (coz je pro me i +, ja male mapy rad, ale je fakt, ze na letadla je to docela trapny)

- mozna tak 2 dobre mapy.. Neni tam treba neco jako metro :D tam je jen operace locker, ktera mi prijde dost chaoticka - jako vsechny ostatni - problem se mi zda, ze proste protivnik muze pribehnout ZE VSECH STRAN..a neexistuje moznost (alespon pro me), jak si s tim prisernym zamerovanim kryt zada.. Na PC mi to nedelalo problem, otacel jsem se co 3metry a v pohode (s malou sensitivitou mysi..), ale na PS3 to proste nedokazu :D

- na druhou stranu, jsou tam SUPER mody (obliteration)

jeste bych se jen rad zeptal..netusite nekdo, zdali pro BF3 je treba stale porizovat online pass? Nebo to zrusili i tam?? Nemuzu nikde najit POTVRZENE informace..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no origin ma ted black friday akce, to je tim spis... napr BF BC2 na PC za 1EURO. A nebo MAss Effect 3 za 5 euro atp... vse jen na pc, na konzole serou, to by se sony musela ♥♥♥♥♥♥, aby dala na psn nejaky slevy na pecky :)

Upraveno uživatelem th0ca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím

chci se zeptat majitelů B4 pro Ps3 jestli to má cenu upřímně kupovat? Četl jsem na forech že grafika je oproti B3 horší tomu se mi nechce ale moc věřit. Hrál jsem betu a co se týká hratelnosti i zaměřování neměl jsem problém právě naopak sedlo mi to víc než u předchozího dílu, jdemi spíš jen o tu grafiku. Nechce se mi kupovat zatím Ps4 kvůli B4 a Killzone.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to hodně subjektivní názor a tedy ptát se ostatních, na vlastní preference není nejlepší cesta.

Myslím si, že lidem, kterým vadí, že tráva je moc zelená nebo voda moc vodnatá a hra je tedy pixel od pixelu špatně postavená, koukají moc na blikající monitor, než na tu zábavnou část hry. Jestli tě bavila beta, tak nevidím důvod proč by tě neměla bavit plná verze. Mě hra baví, uvolním se, i když občas chytám rapla, když mám nevyvážený poměr killů/smrtí. Ale po dni práce/školy je to skvělý na uvolnění.

Hratelnost je lepší, hlavně myslím, že je tam přehlednější systém postupu a "levelování". Vidíš, kterou zbraň otevřeš s dalším postupem, máš krásný plnící diagramy, kde máš znázorněno jak hrát abys otevřel požadované položky. Mínus naopak vidím v klasických chybách, které ale opraví v prvním opravným patchi - to jsou věci jako, že jsou občas vidět pixely vojáka skrz objekty, nebo, že tě zabijí "za rohem" - i když to je občas diskutabilní, když se dá střílet skrz objekty. No, ale to v BF3 bylo taky a je to všude. Otázka času, až to zmizí.

Nejsem žádný hardcore hráč. Je to laický názor pracujícího a studujícího. Za mě tedy OK a jsem rád, že jsem do toho investoval peníze.

Upraveno uživatelem StrycekNuget
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To zamrza i na PSku? :D No hele 4ka vypada lip na ULTRA na low je to takovy...ze bych rekl ze je to na stejno ale 4ka bezi hur.

Jinak gameplay atd je lepsi jen ty mapy se mi zdaj nektery uplne neprakticky a oblibil jsem si jich jen par.Uz se tesim na DLC kde budou jiny mapy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele zamrzá to když hraješ delší dobu, nebo máš konzoli v TV stolku, zkus jí dát na volný prostor na nějaký 3-4 opěrný body ať proudí vzduch i pod ní (cd case atp.) - jinak jsem už tak 60 hodin hraní freez nezažil.. Zaměřovat se musíš naučit sám, já osobně preferuji větší sensitivitu (cca 65-70%) na rychlé otáčení o 180° + při hrání se snipou a vypnout assista.. Ale podle uchycení analogů u DS4 tak až vyjde ps4 tak s tou sensitiviou půjdu dólu.. Jinak chyby to samozřejmě má, ale postupným patchováním odpadávají, graficky je to stejný jak bf3.. kup si to jestli jsi fanda fps, jinak si počkej na ps4.. já osobně hraju od releasu a jsem naprosto spokojený, pro mě je to nejlepší MP co jsem na konzolích hrál. Oproti bf3 jsou tu ale o něco jinak stavěné mapy, např. conquest je často na prostorech, kdy fakt neuhlídáš odkud někdo přileze a kousne tě do zadnice (12/12).. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spousta lidí hraje, ale nikdo nechcete hrát spolu ve squad? ;D

http://console-forum.net/tema/162804-battlefield-4-seznam-online-hracu

Fakt nikdo? ;D

já čekám s BF4 až na PS4, tenhle nedodělek zatím za ty prachy nestojí, takže jsem stále u BF3, ale zkus oslovit hráče v těchto četách na Battlelogu, s některými hraju od dob BC2...

BATTLEFIELD 4 CZ

PLAYSTATION 4 CZSK

Red Down

STROJE NA ZABIJANIE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu