Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

XBMC na RGH?


snake33

Recommended Posts

Mě povídej, zvlášť když jsem ještě donedávna používal XK1 jako MMC, protože X360 je v tomto směru fakt na kočku. A to jsem se to tady na fóru snažil posunout kupředu, ale dočkal jsem se akorát negativní hodnocení od moderátora :-(. Radši od toho uteč pryč a jen hrej, hrej, hrej :-D

Já to vyřešil koupí nového HD satelitu, který přehrává některá .MKV, .Avi a je tam YouTube.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže to není řešení.....nic ti nenahradí online filmy od Zoubka....určitě víš o čem mluvím....(uložto, hell atd..) Fakt je to škoda, projekt XBMC začal původně na Xbox a teď to jde na všechny možné platformy vč. Androidu, (měl jsem ho na S2)ale na Xbox 360 ne.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si taky XBMC zamiloval, a hodně mě zklamalo, že není nějaká možnost, jak ho rozjet na xboxu 360. Vyřešil jsem to, tak, že jsem si koupil HTPC s pasivním chlazením. Mám tam celou svou kolekci filmů.

Jede mi to sice pod windowsem, ale najíždí rovnou do XBMC. Jsou i linuxové distribuce, které mají XBMC rovnou integrované např.sambayon. Podle mě je tohle řešení mnohem lepší než využívat na filmy

nějaké DVD přehrávače a podobné věci, protože technologie jde strašně dopředu, a po nějaká době používání, člověk vždycky zjistí, že mu některé nové formáty filmů přehrávač jednoduše nevezme.

HTPC v tomhle nemá konkurenci. Je tiché, přehrává vše, a lze využít XBMC, což je s přehledem naprosto nejlepší multimediální centrum, jaké zatím existuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu