Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Hra se asi po 5 min.sekne


beruska1111111

Otázka

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak je možné, že se nám hra po 5 min.hry sekne a už s tím nejde hnout. Hra jde hrát až tak po hodině odpočinku, ale zase tak 5 minut. Jedná se o všechny hry. Přístroj jsme nechali i vyčistit, ale žádná změna. Předem děkuji za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj, mám podobný problém. Bohužel nemám zkušenosti, konzoli mám spíše pro mého syna a moc tomu nerozumím. Mám PS3 40GB.

1) Pár měsíců vše OK

2) V současnosti je spuštěná hra, jakákoli. Po cca 10 - 40 minutách se hra sekne, zamrzne. Po vypnutí a zapnutí se již disk znovu nenačte. Až po několika hodinách.

3) Vše ostatní funguje normálně, menu, všechna stažená dema jdou hrát

4) Vadná mechanika, laser? Vložen čistící disk. Bohužel bez úspěchu

Děkuji moc za odpovědi:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak mě napadá asi, zkusit Playstation vyčistit od prachu. Paradoni jestli máš ještě FAT PS3 tak se to myslím dělá, že se zároveň zmáčkne tlačítko zapnutí konzole a tlačítko na úplné vypnutí vzadu konzole, obojí se drží nějakou dobu až se spustí čištění konzole, měl bys slyšet nějaký hluk větráčků. A beruska ty jestli máš SLIM PS3, zkus konzoli vysát vysavačem stačí přejet všechny ty díry, co jsou vepředu a vzadu. Mě osobně když konzole začne zamrzat, tak tohle vyčištění vždy pomůže. :)

EDIT: tak ještě pár přispěvků pod tímhle se řešil podobný problém, vyřešilo se to vyčištěním Blu-ray mechaniky zevnitř a je tam i tohle video

popisuje se tam čištění mechaniky zevnitř. Upraveno uživatelem petřík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu