Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[rada] Jak upravit XBOX360 ?


Tooomer

Recommended Posts

Zdravím, chtěl bych požádat o radu, jak upravit XBOX360, aby na něm šly hrát stažené hry. Nemám to pro sebe, mám to pro syna, je mu 5, takže si to sám ještě nezvládne zařídit.... a já se přiznám, že nemám čas pročítat fóra a hledat potřebné informace :roll:

Stačilo by mi pokud mi poradíte, jestli existuje nějaký Step By Step návod, podle něhož je to průměrně IT-gramotný člověk schopen doma udělat sám, co k tomu je potřeba za informace, apod. a nebo jestli je třeba rovnou požádat někoho znalého. Pokud ano, koho, kde, jak dlouho to trvá, kolik to stojí ? Syn bohužel marodí a rád bych mu dopřál nové hry, budu rád za každou radu, která mě posune směrem kupředu.

Díky a pěkný den všem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Průměrně IT-gramotný člověk" by se do podobné úpravy neměl pouštět sám. Riziko zničení konzole je dost vysoké.

V sekci inzerátů "Xbox 360 Prodej" najdeš lidí, kteří se úpravou konzole zabývají. Pročti si inzeráty, případně je kontaktuj pomocí mailu, nebo PM.

Více se vlastně ani říct nedá, takže LOCK.

Upraveno uživatelem Nanaki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu