Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Starcraft II + heart o swarm cd key


aaischa

Recommended Posts

Ahoj,

Starcraft je pro mě srdcovka, rád bych jí vlastnil i krabicově, online hraní mě nebaví, chci jen aby fungovala kampaň,

můžu si koupit použitou verzi jen s cd-keyem bez loginu na battle net, a hrát jak wings of liberty, tak i heart of swarm , kdyz si koupim v takovymhle stavu oboje.. ?

netušim jak to funguje s battlem, jestli je potřeba se přihlásit jen pro multiplayer.. a pro kampan stačí mít jen cdkey, ikdyž byl už nainstalovanej na jinym pc ?

dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

začíná? diť blizzard si vtomhle frčí už pěkně dlouho .. osobně bych něčí battle.net účet nedoporučoval, dotyčnej si může nechat přes podporu vrátit účet. Záleží jak věříš lidem :D .. Pokud chceš jen single tak bych si počkal na warez, nejsem jeho zastáncem .. ale u sc platíš dost velkou část ceny právě za multiplayer, kterej sám jak říkáš nevyužiješ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm hmm :D brouka do hlavy si mi dal :D .. jj na vystavu .. nadruhou stranu kdyz uz to mit dom tak jestli jen krabku :D budu nad tim premejslet :) třeba serii God of War na psko sem si koupil taky az s velkym zpožděním kdy gow III stál 400 novej zabalenej, stejně to vidim s ascesionem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu