Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 nejde video chat


LG number 1

Otázka

Zdravím lidi,

už jsem uplně bezradný, jelikož jsem toho zkusil hodně a nic se nezměnilo.

Popsal bych to takto:

PSko mám od prosince minuleho roku a hrál jsem Tekkena 5 online s kámošem a v pohodě (chat ve hrách, voice chat taky), ale před měsícem prostě se PS usmyslel, že nám to napíše, když chcem jít do stejné roomky, že network error a vyhodí nás to. Je jedno, jestli já založím místnost nebo on nebo někdo jiný a bude tam jeden z nás...protože jakmile dojdu já, tak mě to po chvíli vyhodí a že network error atd...to samé jemu (pole, kde by měla být jeho prezdivka je prázdno).

A tak sme chtěli zkusit voice chat, ať to nějak pořešíme a hle, ani to nám nejde už. Vyjede chyba 8002b711 u něj a 8002b712 u mě (teď posledních deset dní to píše jen, že se kamoš nemohl připojit na chat, tím to hasne a nic se neděje). Takže tohle musí souviset s tím hraním, ale nevím jak.

Díval jsem se na netu na tu chybu, ale nastavení co tam bylo nepomohlo nebo v routeru nevím kde to přesně zadat.

Takhle to dělalo se starým routerem, no dnes sem si myslel, že když koupím nový, že to prostě bude ok, ale je to furt stejné.

Já mám 10MB net a on 200MB, oba NAT2, on má router, i já mám router (TP LINK Model No. TL-WR741ND) a prostě to nejde, ale zajímavé je, že před tím měsícem a kousek to šlo... zkoušel sem to zapojit i drátově, ale to mi nastavení nebere a vždy při checking IP vypíše FAILED a tím to hasne, takže na to nemám nervy a mám to zapojené jen přes wifi. Jediný problém je, že to nejde s tímto konkrétním člověkem.

Kde by mohla být chyba či kde co jak nastavit ? Je totiž možné, že v zuřivosti sem to přehlídl... díky za každé rady, kdybyste potřebovali něco vědět, napište mi o to.

PS: zajímavé je, že sme zkusili Resistance 3 a tam nás to pustí do co-op a slyšíme se... jiné hry sme nezkoušeli.

Upraveno uživatelem LG number 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

0 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

Zatím je tato otázka bez odpovědi

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu