Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bioshock Infinite


Kangaroo66

Recommended Posts

Tak a je to tady! :wohow: Hra je uz od vcera k dispozici jak na X360 tak na Ps3. Prvni recenze dopadla vyborne, skoro maximalni hodnoceni a je dlouha a poctiva, skoro 20 hodin v singleplayeru.

Recenze:

http://www.ign.com/articles/2013/03/22/bioshock-infinite-xbox-360ps3-review

Trailer:

http://www.g4tv.com/thefeed/blog/post/730136/bioshock-infinite-trailer-acquaints-you-with-the-lamb-of-columbia/

Kdo se tesi at zvedne ruku :party::D

Jakmile hru rozehraju, doplnim topic o dojmy.

Upraveno uživatelem Kangaroo66
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 57
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ja nevim co řešíš ty,ja si za 450 nabiju na share-rapidu 2TB a mam to na rok a nejsem takovej zavislak abych si chvilku nepočkal až se to tam objeví.A pustí mě to na downloadu až na 12Mb/s ... :)

Edit : na share-foru jiz ke stazení na czshare apod.

Upraveno uživatelem onefootman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam nejakou 6,52GB

To stahujes JTAG verzi ....

BioShock.Infinite.XBOX360-COMPLEX

REL Date: 23.03.2013

Platform: XBOX360

Game Type: FPS

Origin: REGION FREE

Release Type: Full DVD

Image Format: ISO (XGD3)

Language: English, German

FW: iXtreme LT+ v3.0

DL File Size: 7.90 GB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to super.. Začátek neměl chybu,na tom majáku po rozezvučení zvonů ten zvuk z nebes mi připoměl Blízká setkání :) od Spielberga,jinak celej úvod do hry byl moc povedenej,.... já už s sebou "taham" Elizabeth a je vyborny jak je schopná přinést z jiné dimenze do boje třeba starej bunkr s kulometem to nema chybu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to super.. Začátek neměl chybu,na tom majáku po rozezvučení zvonů ten zvuk z nebes mi připoměl Blízká setkání :) od Spielberga,jinak celej úvod do hry byl moc povedenej,.... já už s sebou "taham" Elizabeth a je vyborny jak je schopná přinést z jiné dimenze do boje třeba starej bunkr s kulometem to nema chybu

Spoiler :D .... ne .. opravdu to nemá chybu, prostě Bioshock je Bioshock.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super grafika?

Grafika je hezky stylisticky udělaná (jako každý Bioshock - to ano), ale co ty rozplzlé textury? Pánové nejdříve se podívejte na detaily zblízka (zbraně,věci na stolech apod.) a pak tady něco povídejte o grafice..).... Hra je skvělá ale grafika je sice hezky stylisticky udělana ale odflakla!!!! doufam,že to třeba nějaky patch zlepší

Upraveno uživatelem onefootman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu