Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP nejde vložit hru


verads

Otázka

AHOJ, Chcela by som sa opýtat , že EBOOT.PBP a KEYS.BIN ako mám vložit do PSP aby sa mi aj hra spustila , kúpila som PSP s pod ruky je flashnuty 6,20 TN-A (HEN) skúsila vložit EBOOT.PBP a KEYS.BIN do zložky ISO ale to nejde , potom som skúšala aj do PSP a tam game , ale ani tak to nejde .Prosím poradte ako mám postupovat čitala som tu podobne članky a postupovala som podla nich ale to nejde .ide o PSP 3004 Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No tak nejdříve si stoprocentně aktualizuj na 6.20 PRO C Permanent, protože TN-A je strašně nestabilní a nefunguje na něm asi 40% her (návod najdeš v tutoriálech). A s tou hrou nevím, co tam dáváš, ale do složky ISO se dávají hry ve formátu .iso/.cso, asi nejspíš si tu hru rozbalila, což nesmíš. Každopádně si fakt dej novější CFW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nerozbalila som tú hru ona bola v takej žltej zložke a v tej zložke bolo EBOOT.PBP a KEYS.BIN . a tie tutoriali kde najdem ? je tam aj to CFW čo mi odporúčaš ? INAK DAKUJEM ZA RADUA DúFAM , žE TO ZVLáDNEM. No a je asi po všetkom , teraz sem prišla oja malinka má 6 rokov a vraj nevedela kao spustit hru tak niečo potlačila a ona vymazala to loader prometheus či ako to tam bolo ? teraz plače neviem ako a odkial jej stiahnut ten flash vedel by mi niekto posalt priamy link a priami tutorial velmi by som vam bola vdačna . dakujem

Upraveno uživatelem verads
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ten tutoriál je tady(už jsi do toho tématu i psala, jak jsem si všiml, jinak PRO B4 je už taky zastaralý, teď je už PRO C, jo a postupuj podle toho 6.20 dočasně permanentně a udělej jako to dočasný, tak i to permanent) http://console-forum.net/tema/119700-6-20-6-35-6-39-6-60-pro-c-aktualizace-24-8-2012

Co se týče té hry, tak to co mi popisuješ není hra pro PSP, ale je to PSX hra, tedy hra z původního Playstation 1 převedená aby fungovala na PSP a tyto hry (celá ta žlutá složka) se dávají do složky GAME. Jinak hra pro PSP je ve formátu NÁZEVHRY.ISO nebo NÁZEVHRY.CSO a ty se pak dávají do složky ISO, ty seženeš třeba na uloz.to nebo torrentech nebo na stránce pspiso.com (nutná registrace)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu