Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

vypínání,sekání pc


PsYChO1468628074

Otázka

čau mám problém s pc,vypíná se a při zátěži se občas sekne že ho musím celý resetnout nebo vypadne nachvíli i některý disk.Tento problém trvá už skoro půl roku,vyčištění,projetí antivirem,reinstal windowsu nic nepomáhá.Budu rád za každou radu předem děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

zdroj je nový a teploty při hrách např:left4 dead 2,metro 2033,gta iv,far cry 2 tak se pohybují kolem 100st a když je hraju dýl tak se zvýší na 120+ a vypne se ale divím se spíš tomu že se to vypíná někdy u u netu nebo filmu a to je teplota max 50.je možný žeby procesor nezvládal grafiku??moc se v pc nevyznám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1) V první řadě se divím, že ti při 120°C stále ještě GK funguje :D ..

2) Zkontroluj, jestli běží chlazení, jakou přesně máš 4800?Protože to není možný aby takhle topila.Jak si PC čistil?

3) Máš nějaký chladič procesoru?Možná vyměnit pastu, nebo úplně vyměnit za nějaký Arctic Cooling Fan, mám s nimi jenom dobré zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

chlazení běží a mám 4850,čistil jsem zevnitř i zvenku od prachu a programy jsem čistil appcleanerem a pastu jsem měnil asi před měsícem

a v pc mám dohromady 6 chladičů z toho 2 u grafiky

Upraveno uživatelem kruta
používej edit..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

A nemáš jinou grafiku na výměnu?Protože opravdu není možné, aby měla 120°C+ . Myslím si, že by to procesor zvládnout měl a pokud má vklidu 50°C, tak bude problém v GK.Pokud máš referenční chladič (jakože asi jo), vyměnil bych ho za ten Arctic Cooling, máš to výměnu za 150Kč :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu