Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

iPhone 5 nejde nastaveni dat


jonny18

Otázka

Ahoj vsem,

zkousel jsem prohledavat net ale nic jsem nenasel. Nemel nekd problem u IP5 ze mu neslo nastaveni datove site. Kdyz jdu do mobilni data v nastaveni je tam jen mobilni data a datovy roaming ale neni tam nastaveni mobilnich data jako APN atd.

Zkousel jsem restore a jinou simkartu ale nic. Taky restore site ale nic. Mam iphone z uk odemceny rsim kartou.

Vsem za rady moc diky.

Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tak jsem na to prisel. Jelikoz mam iPhome ze zahranici, tak zrovna ten operator od ktereho to mam tak funkci nastaveni APN blokuje. Takze jsem nasel na netu profil, kterej mi ten internet zaktivuje. Kdyby s tim nekdo mel stejnej problem tak tady je link s navodem:

http://imransarwar.com/index.php/how-to-fix-cellular-data-network-problem-on-ios-4-3/

Ale trosku diky tomu blbne wifi. No uvidime. Jestli najdu neco lepsiho tak se ozvu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu