Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nový PC - Rada


danfri

Recommended Posts

  • Odpovědi 111
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak přihodím něco do ohně, souhlasím rozhodně se sestavou "Krůty", jen bych něco vytkl, jako CPU bych volil Intel i5 3350p (nemá integrovanou grafiku, ušetříš na tom 400,- na czc to mají teď nějaké drahé co jsem koukal) a výkonnostně je stejná, jen má menší odběr proudu.

Dále bych volil jiné PSU Fortron není špatný, ale už to není kvalita jako před pár lety, volil bych ověřený Seasonic. HDD bych vyměnil za Seagate Barracuda 7200.14 1TB. GPU bych volil jako krůta HD 7950 s tím rozdílem, že bych vzal výkonnější, ale levnější GIGABYTE HD 7950 Windforce 3 3GB + k tomu máš dva kupony na hry, které prodáš a třeba litr z toho vytřískáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak přihodím něco do ohně, souhlasím rozhodně se sestavou "Krůty", jen bych něco vytkl, jako CPU bych volil Intel i5 3350p (nemá integrovanou grafiku, ušetříš na tom 400,- na czc to mají teď nějaké drahé co jsem koukal) a výkonnostně je stejná, jen má menší odběr proudu.

Dále bych volil jiné PSU Fortron není špatný, ale už to není kvalita jako před pár lety, volil bych ověřený Seasonic. HDD bych vyměnil za Seagate Barracuda 7200.14 1TB. GPU bych volil jako krůta HD 7950 s tím rozdílem, že bych vzal výkonnější, ale levnější GIGABYTE HD 7950 Windforce 3 3GB + k tomu máš dva kupony na hry, které prodáš a třeba litr z toho vytřískáš.

A nebo Enrmax...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ale místo odkazů na stránek mi posíláš ať si koupím nějaký apple , a místo sestav od nějakýho ... nevim teď jméno , mi pošleš poradnu :) Vysvětlíš ? :)

promin ale todle...vazne nei nic na appple

http://pc.poradna.net/

A kdyz sem ti poradil at misto czc zvolis alfacomp..tak to taky neni nic na appl.

na ty strance se zabivaj slozenim sestav kazdej den...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že se tu pěkně rozjela diskuze, občas i OT.:)

danfri, už si se nějako rozhodl?

skiz, já dával sapphire protože od nich mám/měl jsem všechny GK a nikdy žádný problém.K tomu CPU .. osobně bych bral s int.grafikou, protože jakmile se ti pokazí to HD-čko, máš alespoň "záložní" kdežto s 3350P máš smůlu:)

grep, zkus sestavit PC za 18k s 670, je hezké, že mu jí prodáš, ale šel bych do toho jedině "osobně" .. stejně ti ale plná záruka dodá lepší pocit:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu