Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

dotaz k hram v jinem formatu


Vilem Raska

Recommended Posts

Nazdar, psal jsem tenhle dotaz a bylo mi i odpovedeno. za to moc diky,

jen je jeste nejaka moznost to prevezt do formatu kerej mi udela ISO2GOOD ?

nejak mi to totiz nejde rozjet...

jsem u xboxu zacetecnik a mem dotaz.

kdyz stahnu hru v ISO, tak ji bez problemu prevedu programem ISO2GOD do podoby kterou potrebuju.

ale ted jsem stahl par her v podobe ze je tam adresar: $SystemUpdate a pakk dalsi spousta souboru, takze co stim ?

doufam ze jsem to popsal aspon trochu srozumitelne.

Díky za odpovedi

26.03.2013, 08:59 #2

Anubis1

user-online.png

Member rank_07.gif ZaloženFeb 2010Příspěvky1,009Feedback Score23 (100%)

[h=2]icon1.png[/h]

Normalne to nakopiruj do Xboxu do adresare ktery si vytvoris pro tyto hry aby jsi v tom nemel bordel. Nastav k nemu cestu a hraj normalne jako ty iso2god. Pro jistotu jeste vymaz $SystemUpdate pro nechtenou aktualizaci. Tyto hry jsou rozbalene ISO v programu Xbox image browser a jemu podobnych.

Priste do tematu pro RGH.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar, psal jsem tenhle dotaz a bylo mi i odpovedeno. za to moc diky,

jen je jeste nejaka moznost to prevezt do formatu kerej mi udela ISO2GOOD ?

nejak mi to totiz nejde rozjet...

jsem u xboxu zacetecnik a mem dotaz.

kdyz stahnu hru v ISO, tak ji bez problemu prevedu programem ISO2GOD do podoby kterou potrebuju.

ale ted jsem stahl par her v podobe ze je tam adresar: $SystemUpdate a pakk dalsi spousta souboru, takze co stim ?

doufam ze jsem to popsal aspon trochu srozumitelne.

Díky za odpovedi

26.03.2013, 08:59 #2

Anubis1

user-online.png

Member rank_07.gif ZaloženFeb 2010Příspěvky1,009Feedback Score23 (100%)

icon1.png

Normalne to nakopiruj do Xboxu do adresare ktery si vytvoris pro tyto hry aby jsi v tom nemel bordel. Nastav k nemu cestu a hraj normalne jako ty iso2god. Pro jistotu jeste vymaz $SystemUpdate pro nechtenou aktualizaci. Tyto hry jsou rozbalene ISO v programu Xbox image browser a jemu podobnych.

Priste do tematu pro RGH.

Nejde ti to rozjet pravdepodobne z duvodu nakopirovani do spatnyho adresare. Hry prevedene ISO2GOD se vetsinou kopirujou do slozky content/0000000000 a tam ale hry rozbaleny tak jak mas ty si vloz do HDD0: (pripadne jaky tam mas cislo) tam si vytvor slozku treba games a tam slozku s nazvem hry a do te to vloz a pak nastav cesty takze by to melo byt nak takhle:

HDD0/Games/Max Payne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu