Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

3DS Supercard DSTWO


refreshr

Otázka

Ahoj!

Cetl jsem ze u tech 3ds flash karet (obecne) je potreba udelat upgrade fw na jinem DS zarizeni s tim ze o to muzete pozadat treba prodejce. Je to nutne i v pripade DSTWO? Mam totiz jen 3DS XL a nechci krom nakupu te karty jeste resit ze to musim nekomu posilat na upgrade v pripade ze to prodejce nezvlada. Btw firmware mam 5.0.0-11E.

Neznate nejakeho prodejce v CR kdo prodava DSTWO? Krome wigishop, tam neni skladem.

Nasel jsem jeste jeden kram ve Spanelsku, docela dobra cena, ale tam se prave bojim ze nejsou schopni udelat ten upgrade.

http://www.chipspain.com/en/consoles-451/nintendo-nds-46/nintendo-3ds-xl-1657/development-and-copy-n3ds-xl-1659/supercard-dstwo-nintendo-ds-ds-lite-dsi-dsi-xl-3ds-4678.html

Dekuji za pripadne rady :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj, tuto kartu vlastnim a ma obrovskou vyhodu, ze ji muzes updatovat i na nejnovejsim firmwaru .

Koupil jsem ji od uzivatele nekdoa zde na foru zkus mu napsat, treba ti poradi kde koupit nebo ti ji sam proda(myslim, ze jich mel vice).

Upraveno uživatelem DREGAN605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj, tuto kartu vlastnim a ma obrovskou vyhodu, ze ji muzes updatovat i na nejnovejsim firmwaru .

Koupil jsem ji od uzivatele nekdoa zde na foru zkus mu napsat, treba ti poradi kde koupit nebo ti ji sam proda(myslim, ze jich mel vice).

Parada, diky za rychlou odpoved. Zkusim mu napsat teda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Na WigiShopu ji máme opět skladem v dostatečném množství ZDE, všechny kusy na skladě mají poslední verzi Firmware v1.20, podporují DSi 1.45 a 3DS 6.0.0-12x, karty jsou upgradovatelné na v1.23 a 3DS 6.2.0-12x (za příplatek, nebo vlastními silami). Pokud se objeví nová verze, upgrade provádíme.

Upraveno uživatelem wiguf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu