Jump to content

nintendo 3ds stahování her

Vallhal99
 Share

Recommended Posts

Čaute všichni mám doma nintendo DS a rozhodl sem se že bych si koupil 3dsko jak sem si to zde pročítal zjistil sem že na 3dsku jdou hrat jen ds hry ale že na nějaké kartě co už dokáže pustit 3ds hry se už pracuje a tak se chci zeptat nevíte bližší info třeba datum vydání nebo jestli už nevyšla? Nikde to nemůžu najít dík moc

• 1 month later...
  • 2 months later...

Tak změna, už je na trhu karta Gateway 3DS (od 11.7.2013 se berou předobjednávky), která umožňuje přehrávat 3DSkový hry, má jen 2 háčky:

- na každou 3DS hru je třeba samostatná paměťová karta, dělá to image celé kartridge

- cena je 80$, takže v ČR bude stát skoro 2000 a to teda nevím, zda do toho vůbec jít :-(

• 4 months later...

Tak jsem koukala na novinky a už je v prodeji karta pro spouštění 3DS her pro Nintenda, teda ve skutečnosti jsou v tom balení karty 2 :-D

http://www.pda-prislusenstvi.cz/nintendo/1770-karta-3ds-link-pro-nintendo-3ds-9780201379624.html

Jinak jsem koukala na YouTube a vypadá to zajímavě, ale ta cena mi prostě přijde vysoká.

• 1 month later...

Tak cena kolem litru sice není nejmenší. Ale ve srovnání, že to je cena dvou nebo jen jediné hry se to vyplatí. Měsíc vydržím s DS hrama a pak objednávám taky. Zajímalo by mě, jestli jde někde objednat pouze 1 karta umožňující spouštět jen 3DS hry. Na obyč DS hry kartu mám, tak mi přijde zbytečnost mít tu druhou pak 2x.

• 2 months later...