Jump to content

rupina

Members
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

About rupina

 • Rank
  Member

Informace

 • Home
  Praha
 1. Reklamuj to! To jsou vadné pixely a "opravit" se to dá jen výměnou LCD.
 2. člověk by čekal víc, když stojí tolik :-( a na GBA hry jsi zkoušel i http://www.pda-prislusenstvi.cz/nintendo/1800-ez-flash-3in1-expansion-pack-pro-nintendo-ds-lite.html ? Já nad ní pro GBA přemýšlela.
 3. rupina

  kde koupit

  No, kdybys chtěl, tak známej prodává úplně novou iP5, bílou 16GB. On si ji koupil v listopadu, ale pak ji musel reklamovat, ale protože se reklamace táhla, tak si koupil novou a teď po 2 měsících !!! se mu z reklamace vrátil úpně novej kus. Říkal, že se jí chce jen zbavit za 12litrů.
 4. Kámoš ze školy řešil podobnej problém a nakonec si koupil za několik stovek R-SIM8 kartu a funguje mu to jak má, jen říkal, že musel donastavovat internet a prej jinak pohodička.
 5. Karta 3DS link a dá se koupit i v ČR, jen pozor na verzi firmware.
 6. No, předně bys měl napsat přes jakej eshop a jakou kartu. Většina amerických obchodníků prostě český karty nebere.
 7. Já to teda nezkoušela, ale když máš po ruce WiFi s internetem a třeba R4i SDHC Red, nebo R4i Gold (ne Gold Pro), tak by to fungovat mělo
 8. Já se bojím, že to moc už neklesne. Ono už to kleslo asi na půlku a další pokles bude spíš pozvolnější. Vcelku to není zase o tolik dražší než třeba Acekarty :-/
 9. Tak jsem koukala na novinky a už je v prodeji karta pro spouštění 3DS her pro Nintenda, teda ve skutečnosti jsou v tom balení karty 2 :-D http://www.pda-prislusenstvi.cz/nintendo/1770-karta-3ds-link-pro-nintendo-3ds-9780201379624.html Jinak jsem koukala na YouTube a vypadá to zajímavě, ale ta cena mi prostě přijde vysoká.
 10. No, taky bacha na to, jestlik je karta verze 2012, nebo 2013. Karty jsou sice updatovatelný, ale tak 1x za rok tu kartu celou překopou a stejně si do konzole musíš časem koupit třeba tu samou kartu znovu, teda jestli si furt updatuješ systém v konzoli.
 11. V 3DSku můžeš hrát normální NDS hry a teď už i nově 3DS, ale ta karta na to je DOST drahá a podle mě jsou 3DS hry zbytečně přeceňovaný.
 12. rupina

  Nintendo 3DS

  pokemaster: něco jako totok? http://www.pda-prislusenstvi.cz/nintendo/1026-klicenkove-pouzdro-na-herni-karty-pro-nintendo-ds-lite.html
 13. Jen cena tý Gateway 3D je doslova šílená :-( nevím jestli by mi to za to stálo, přes dvojku je to moc :-((
 14. Já můžu doporučit servis v Praze, kde jsem si nechala kdysi měnit sklo s LCD, zkus www.opravy-iphone.cz
 15. Reiden: Soráč, ale seš blázen. Prodi si iphone.cz a uvidíš, že tohle prostě nikdo nedělá. To si už vůbec můžeš koupit nějaký levný díl za litr na aukru a vyměnit si to sám, ale lepit se ti s tím nikdo nebude a už vůbec ne za dobrý slovo.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy